0

Jūsų krepšelis yra tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
 • Kalėdinis Naujametinis tortas dovanų maišas Kalėdinis Naujametinis tortas dovanų maišas

Kalėdinis Naujametinis tortas dovanų maišas - 967_S

nuo (kg): 42 €

Price as configured: 29 €

 (kg)
Keisk puošimą
Svoris, kg

Kaina priklauso nuo išsirinkto skonio

Žmogui užtenka apie 0.1-0.2 kg skanėsto. Svoris nuo ir iki, nes gaminant atsiranda paklaida. Kuo didesnis svoris, tuo didesnė paklaida. Suma apskaičiuojama pagal svorį iki.

Maksimalus ženklų kiekis: 5

Maksimalus ženklų kiekis: 5

Maksimalus ženklų kiekis: 200

Maksimalus ženklų kiekis: 200

Pasirinkite failą

Nepasirinktas failas

Galimi failų tipai: jpg,png,jpeg,JPG,PNG,JPEG

Maksimalus paveikslėlio plotis: 9933 px.

Maksimalus paveikslėlio aukštis: 14043 px.

 • Neštuvai
 • Stovas 2 aukštų
 • Stovas 3 aukštų
 • Stovas 3 aukštų kalvio su lankais
 • Stovas 3 aukštų metalinis
 • Stovas 4 aukštų
 • Stovas 5 aukštų kalvio su lankais
 • Stovas 5 aukštų kalvio šviesus su šakom
 • Stovas 5 aukštų kalvio tamsus su šakom
 • Tortinė
 • Veidrodis

* Privalomi laukai

Price as configured: 29 €

AGUONINIS tortas: AGUONINIS tortas — specialiai keptas purus, geltonas biskvitas perteptas grietinės ir grietinėlės kremu su aguonomis.

Tortas BIČIULIS: Tortas BIČIULIS — medaus lakštai pertepami grietinės ir grietinėlės kremu.

Tortas BONAPARTAS: Tortas BONAPARTAS — trapūs lakštai sutepami virtu sviestiniu kavos kremu su brendžio arba romo aromatu ir spanguolių uogiene.

Tortas BRAŠKIUKAS: Tortas BRAŠKIUKAS — specialiai keptas geltonas ir rudas biskvitai pertepti grietinės, grietinėlės kremu ir braškių įdaru.

Tortas BRAŠKIUKAS (su šviežiomis braškėmis): Tortas BRAŠKIUKAS (su šviežiomis braškėmis) — specialiai keptas geltonas ir rudas biskvitai pertepti grietinės, grietinėlės kremu ir šviežių braškių įdaru. Norint užtriktinti natūralumą, savo tortų sudėtyje nenaudojame jokių standiklių, todėl šviežių uogų tortai yra drėgnesni, "šlapesni" ir gali ant padėkliuko pabėgti uogų sulčių.

Tortas ČIGONAS: Tortas ČIGONAS — purus, rudas biskvitas perteptas grietinės ir grietinėlės kremu.

Tortas GARDUOLIS: Tortas GARDUOLIS — specialūs biskvitai su riešutais, džiovintais vaisiais ir morenginis sluoksnis sutepamas virtu sviestiniu kavos kremu su brendžio arba romo aromatu.

GRILIAŽINIS tortas: GRILIAŽINIS tortas — purūs baltas ir rudas biskvitai sutepami virtu sviestiniu kremu su griliažu.

JOGURTINIS tortas: JOGURTINIS tortas — baltas purus biskvitas, perteptas jogurtiniu su trintomis avietėmis kremu. Papuošimas gali keistis priklausomai nuo uogų sezono.

Tortas KANKORĖŽIS: Tortas KANKORĖŽIS — specialiai kepti baltyminiai lakštai pakaitomis su trapiosios tešlos lakštais pertepami virtu sviestiniu kremu su riešutais.

Tortas KRIAUŠIUKAS: Tortas KRIAUŠIUKAS — baltas purus biskvitas, perteptas grietinės, grietinėlės kremu ir kriaušių įdaru.

Tortas MARGENIS: Tortas MARGENIS — aguoninis biskvitas, morenginis ir medaus lakštai sutepami neriebiu virtu kremu su juodųjų serbentų uogiene ir grietinės, grietinėlės kremu.

Tortas MASKARPONĖ: Tortas MASKARPONĖ — baltas purus biskvitas, perteptas minkštu, puriu, švelnaus skonio sūrio kremu su braškėmis arba avietėmis. Papuošimas gali keistis priklausomai nuo uogų sezono.

PERSIKINIS tortas: PERSIKINIS tortas — specialiai keptas geltonas biskvitas ir medaus lakštai pertepti grietinės, grietinėlės kremu su persikų įdaru.

Tortas MIŠKO UOGA: Tortas MIŠKO UOGA — specialiai keptas geltonas ir rudas biskvitai pertepti grietinės, grietinėlės kremu ir miško uogų įdaru.

MORENGINIS tortas: MORENGINIS tortas — specialiai kepti baltyminiai lakštai pertepami sviestiniu, karameliniu kremu su riešutais.

Tortas NAPOLEONAS: Tortas NAPOLEONAS — trapūs lakštai sutepami virtu sviestiniu kremu ir juodųjų serbentų arba spanguolių uogiene (pastabose nurodykite, kokios rūšies uogienės norite).

Tortas ORANŽADAS: Tortas ORANŽADAS — plikytos masės lakštai, virtas neriebus kremas, džiovinti vaisiai (abrikosai, slyvos, razinos).

Tortas ORBITA: Tortas ORBITA — sluoksniai: 1) gelsvas biskvitas sulaistytas kava su brendžio arba romo aromatu, 2) traškus šokoladinis,riešutinis sluoksnis, 3) purus grietinėlės deserto sluoksnis, primenantis itališką desertą panakotą.

Tortas PANAKOTA: Tortas PANAKOTA — primena itališką desertą panakotą, sluoksniai: 1) purus kakavinis biskvitas sulaistytas kava su brendžio aromatu, 2) purus šokoladinis grietinėlės deserto sluoksnis, 3) purus šokoladinis riešutinis grietinėlės deserto sluoksnis, 4) purus grietinėlės deserto sluoksnis.

Tortas RIEŠUTĖLIS: Tortas RIEŠUTĖLIS — aguoninis biskvitas perteptas grietinės, grietinėlės ir karamelizuoto saldinto sutirštinto pieno „Rududu“ kremu su riešutais.

Tortas RUDUDU: Tortas RUDUDU — trapūs lakštai sutepami sviesto ir karamelizuoto saldinto sutirštinto pieno „Rududu“ kremu. Torto sudėtyje nėra kiaušinių.

Tortas SENOLIUKAS: Tortas SENOLIUKAS — tortų „Čigonas“ ir „Aguoninis“ biskvitai pakaitomis pertepami grietinės ir grietinėlės kremu.

Tortas SMALIŽIUS: Tortas SMALIŽIUS — trys skirtingi lakštai (morenginis, rudas biskvitinis, geltonas biskvitinis) pertepami dviejų rūšių kremu (grietinės, grietinėlės ir virtu sviestiniu) su riešutais.

SNIKERINIS tortas: SNIKERINIS tortas — šokoladiniu glajumi sulaistytas karamelinis biskvitas pertepamas grietinėlės ir karameliniu kremu su skrudintais žemės riešutais.

SŪRIO tortas: SŪRIO tortas — baltas purus biskvitas, perteptas grietinės, grietinėlės ir lydyto sūrio kremu su džiovintomis slyvomis ir abrikosais.

SŪRIO tortas su alyvuogėmis: SŪRIO tortas su alyvuogėmis — baltas purus biskvitas, perteptas grietinės, grietinėlės ir lydyto sūrio kremu su alyvuogėmis.

Tortas ŠOKOLADINĖ NAKTIS: Tortas ŠOKOLADINĖ NAKTIS — tamsus biskvitas, perteptas šokoladiniu kremu su traškiu šokoladiniu ir riešutiniu sluoksniu.

Tortas TRAPUKAS: Tortas TRAPUKAS — trapios tešlos ir baltyminiai lakštai pertepami sviestiniu karameliniu kremu pakaitomis su citrininiu virtu sviestiniu kremu su riešutais.

Tortas VAISINĖ PANAKOTA: Tortas VAISINĖ PANAKOTA — sluoksniai: 1) purus kakavinis biskvitas, 2) purus grietinėlės ir trintų juodųjų serbentų deserto sluoksnis, 3) purus grietinėlės deserto sluoksnis, primenantis itališką desertą panakotą, 4) purus grietinėlės ir trintų aviečių deserto sluoksnis.

VAISINIS AGUONINIS tortas: VAISINIS AGUONINIS tortas — specialiai keptas purus, geltonas biskvitas perteptas grietinės ir grietinėlės kremu su aguonomis ir smulkintais šviežiais vaisiais.

Tortas VAISINIS BIČIULIS: Tortas VAISINIS BIČIULIS — medaus lakštai pertepami grietinės ir grietinėlės kremu su smulkintais šviežiais vaisiais.

Tortas VAISINIS SENOLIUKAS: Tortas VAISINIS SENOLIUKAS — tortų „Čigonas“ ir „Aguoninis biskvitai pakaitomis pertepami grietinės, grietinėlės kremu ir smulkintais šviežiais vaisiais.

Tortas VALDOVAS: Tortas VALDOVAS — specialiai keptas biskvitas su riešutais pertepamas sviestiniu karameliniu kremu.

Tortas VĖDRYNAS: Tortas VĖDRYNAS — specialiai keptas plikytas biskvitas su riešutais perteptas grietinės, grietinėlės ir karamelizuoto saldinto sutirštinto pieno „Rududu“ kremu. Šiuo metu keičiame puošimą, užsakant puošimas gali skirtis.

Tortas VYŠNIUKAS: Tortas VYŠNIUKAS — specialiai keptas geltonas ir rudas biskvitai pertepti grietinės, grietinėlės kremu ir vyšnių įdaru.

Tortas VITRAŽAS: Tortas VITRAŽAS — įvairių biskvitų gabalėliai pertepti neriebiu virtu sviestiniu kremu ir įvairių vaisių gabalėliais.

Tortas PAVASARIS: Tortas PAVASARIS — kakavinis biskvitas su cinamonu, perteptas grietinėlės ir baltojo šokolado kremu su vyšniomis ir šilauogėmis.

SŪRIO tortas su mangais: SŪRIO tortas su mangais — egzotiškas, natūralus sūrio tortas su mangais, migdolų miltų paduku ir šakočio trupinėliais.

Tortas AVIETĖLĖ (su šviežiomis avietėmis): Tortas AVIETĖLĖ (su šviežiomis avietėmis) — specialiai keptas geltonas biskvitas perteptas grietinės, grietinėlės kremu ir šviežių aviečių įdaru. Norint užtriktinti natūralumą, savo tortų sudėtyje nenaudojame jokių standiklių, todėl šviežių uogų tortai yra drėgnesni, "šlapesni" ir gali ant padėkliuko pabėgti uogų sulčių.

Tortas MIGDOLAS: Tortas MIGDOLAS — migdolų riešutų sviesto biskvitas be miltų perteptas grietinės, grietinėlės ir karamelizuoto saldinto sutirštinto pieno „Rududu“ kremu.

Tortas EGZOTIŠKA PANAKOTA: Tortas EGZOTIŠKA PANAKOTA — sluoksniai: 1) datulių ir riešutų pagrindas, 2) purus sojų grietinėlės ir trintų aviečių sluoksnis, 3) purus sojų grietinėlės sluoksnis, primenantis itališką desertą panakotą, 4) purus sojų grietinėlės ir trintų mangų sluoksnis.

EKLERŲ tortas: EKLERŲ tortas — trapių sausainių pagrindas, perteptas spanguolių uogiene, sūrio kremu, o ant viršaus plikyti pyragaičiai, įdaryti pieninio šokolado kremu.

Tortas ŠILO UOGA: Tortas ŠILO UOGA — specialiai keptas purus, geltonas biskvitas perteptas grietinės, grietinėlės kremu ir šviežių šilauogių, aviečių įdaru. Norint užtriktinti natūralumą, savo tortų sudėtyje nenaudojame jokių standiklių, todėl šviežių uogų tortai yra drėgnesni, "šlapesni" ir gali ant padėkliuko pabėgti uogų sulčių.

Kiti gaminiai

Rinkis skonį (-ius)

Rinkis Skonį – Pasirinkite sau labiau patinkantį skonį iš skirtingų variantų. Čia galite surasti visiems gerai žinomus, laiko patikrintus ir pamėgtus receptus bei naujus ir unikalius skonius!

 • AGUONINIS tortas

  AGUONINIS tortas — specialiai keptas purus, geltonas biskvitas perteptas grietinės ir grietinėlės kremu su aguonomis.

 • EKLERŲ tortas

  EKLERŲ tortas — trapių sausainių pagrindas, perteptas spanguolių uogiene, sūrio kremu, o ant viršaus plikyti pyragaičiai, įdaryti pieninio šokolado kremu.

 • GRILIAŽINIS tortas

  GRILIAŽINIS tortas — purūs baltas ir rudas biskvitai sutepami virtu sviestiniu kremu su griliažu.

 • JOGURTINIS tortas

  JOGURTINIS tortas — baltas purus biskvitas, perteptas jogurtiniu su trintomis avietėmis kremu. Papuošimas gali keistis priklausomai nuo uogų sezono.

 • MORENGINIS tortas

  MORENGINIS tortas — specialiai kepti baltyminiai lakštai pertepami sviestiniu, karameliniu kremu su riešutais.

 • PERSIKINIS tortas

  PERSIKINIS tortas — specialiai keptas geltonas biskvitas ir medaus lakštai pertepti grietinės, grietinėlės kremu su persikų įdaru.

 • SNIKERINIS tortas

  SNIKERINIS tortas — šokoladiniu glajumi sulaistytas karamelinis biskvitas pertepamas grietinėlės ir karameliniu kremu su skrudintais žemės riešutais.

 • SŪRIO tortas

  SŪRIO tortas — baltas purus biskvitas, perteptas grietinės, grietinėlės ir lydyto sūrio kremu su džiovintomis slyvomis ir abrikosais.

 • SŪRIO tortas su alyvuogėmis

  SŪRIO tortas su alyvuogėmis — baltas purus biskvitas, perteptas grietinės, grietinėlės ir lydyto sūrio kremu su alyvuogėmis.

 • SŪRIO tortas su mangais

  SŪRIO tortas su mangais — egzotiškas, natūralus sūrio tortas su mangais, migdolų miltų paduku ir šakočio trupinėliais.

 • Tortas AVIETĖLĖ (su šviežiomis avietėmis)

  Tortas AVIETĖLĖ (su šviežiomis avietėmis) — specialiai keptas geltonas biskvitas perteptas grietinės, grietinėlės kremu ir šviežių aviečių įdaru. Norint užtriktinti natūralumą, savo tortų sudėtyje nenaudojame jokių standiklių, todėl šviežių uogų tortai yra drėgnesni, "šlapesni" ir gali ant padėkliuko pabėgti uogų sulčių.

 • Tortas BIČIULIS

  Tortas BIČIULIS — medaus lakštai pertepami grietinės ir grietinėlės kremu.

 • Tortas BONAPARTAS

  Tortas BONAPARTAS — trapūs lakštai sutepami virtu sviestiniu kavos kremu su brendžio arba romo aromatu ir spanguolių uogiene.

 • Tortas BRAŠKIUKAS

  Tortas BRAŠKIUKAS — specialiai keptas geltonas ir rudas biskvitai pertepti grietinės, grietinėlės kremu ir braškių įdaru.

 • Tortas BRAŠKIUKAS (su šviežiomis braškėmis)

  Tortas BRAŠKIUKAS (su šviežiomis braškėmis) — specialiai keptas geltonas ir rudas biskvitai pertepti grietinės, grietinėlės kremu ir šviežių braškių įdaru. Norint užtriktinti natūralumą, savo tortų sudėtyje nenaudojame jokių standiklių, todėl šviežių uogų tortai yra drėgnesni, "šlapesni" ir gali ant padėkliuko pabėgti uogų sulčių.

 • Tortas ČIGONAS

  Tortas ČIGONAS — purus, rudas biskvitas perteptas grietinės ir grietinėlės kremu.

 • Tortas EGZOTIŠKA PANAKOTA

  Tortas EGZOTIŠKA PANAKOTA — sluoksniai: 1) datulių ir riešutų pagrindas, 2) purus sojų grietinėlės ir trintų aviečių sluoksnis, 3) purus sojų grietinėlės sluoksnis, primenantis itališką desertą panakotą, 4) purus sojų grietinėlės ir trintų mangų sluoksnis.

 • Tortas GARDUOLIS

  Tortas GARDUOLIS — specialūs biskvitai su riešutais, džiovintais vaisiais ir morenginis sluoksnis sutepamas virtu sviestiniu kavos kremu su brendžio arba romo aromatu.

 • Tortas KANKORĖŽIS

  Tortas KANKORĖŽIS — specialiai kepti baltyminiai lakštai pakaitomis su trapiosios tešlos lakštais pertepami virtu sviestiniu kremu su riešutais.

 • Tortas KRIAUŠIUKAS

  Tortas KRIAUŠIUKAS — baltas purus biskvitas, perteptas grietinės, grietinėlės kremu ir kriaušių įdaru.

 • Tortas MARGENIS

  Tortas MARGENIS — aguoninis biskvitas, morenginis ir medaus lakštai sutepami neriebiu virtu kremu su juodųjų serbentų uogiene ir grietinės, grietinėlės kremu.

 • Tortas MASKARPONĖ

  Tortas MASKARPONĖ — baltas purus biskvitas, perteptas minkštu, puriu, švelnaus skonio sūrio kremu su braškėmis arba avietėmis. Papuošimas gali keistis priklausomai nuo uogų sezono.

 • Tortas MIGDOLAS

  Tortas MIGDOLAS — migdolų riešutų sviesto biskvitas be miltų perteptas grietinės, grietinėlės ir karamelizuoto saldinto sutirštinto pieno „Rududu“ kremu.

 • Tortas MIŠKO UOGA

  Tortas MIŠKO UOGA — specialiai keptas geltonas ir rudas biskvitai pertepti grietinės, grietinėlės kremu ir miško uogų įdaru.

 • Tortas NAPOLEONAS

  Tortas NAPOLEONAS — trapūs lakštai sutepami virtu sviestiniu kremu ir juodųjų serbentų arba spanguolių uogiene (pastabose nurodykite, kokios rūšies uogienės norite).

 • Tortas ORANŽADAS

  Tortas ORANŽADAS — plikytos masės lakštai, virtas neriebus kremas, džiovinti vaisiai (abrikosai, slyvos, razinos).

 • Tortas ORBITA

  Tortas ORBITA — sluoksniai: 1) gelsvas biskvitas sulaistytas kava su brendžio arba romo aromatu, 2) traškus šokoladinis,riešutinis sluoksnis, 3) purus grietinėlės deserto sluoksnis, primenantis itališką desertą panakotą.

 • Tortas PANAKOTA

  Tortas PANAKOTA — primena itališką desertą panakotą, sluoksniai: 1) purus kakavinis biskvitas sulaistytas kava su brendžio aromatu, 2) purus šokoladinis grietinėlės deserto sluoksnis, 3) purus šokoladinis riešutinis grietinėlės deserto sluoksnis, 4) purus grietinėlės deserto sluoksnis.

 • Tortas PAVASARIS

  Tortas PAVASARIS — kakavinis biskvitas su cinamonu, perteptas grietinėlės ir baltojo šokolado kremu su vyšniomis ir šilauogėmis.

 • Tortas RIEŠUTĖLIS

  Tortas RIEŠUTĖLIS — aguoninis biskvitas perteptas grietinės, grietinėlės ir karamelizuoto saldinto sutirštinto pieno „Rududu“ kremu su riešutais.

 • Tortas RUDUDU

  Tortas RUDUDU — trapūs lakštai sutepami sviesto ir karamelizuoto saldinto sutirštinto pieno „Rududu“ kremu. Torto sudėtyje nėra kiaušinių.

 • Tortas SENOLIUKAS

  Tortas SENOLIUKAS — tortų „Čigonas“ ir „Aguoninis“ biskvitai pakaitomis pertepami grietinės ir grietinėlės kremu.

 • Tortas SMALIŽIUS

  Tortas SMALIŽIUS — trys skirtingi lakštai (morenginis, rudas biskvitinis, geltonas biskvitinis) pertepami dviejų rūšių kremu (grietinės, grietinėlės ir virtu sviestiniu) su riešutais.

 • Tortas ŠILO UOGA

  Tortas ŠILO UOGA — specialiai keptas purus, geltonas biskvitas perteptas grietinės, grietinėlės kremu ir šviežių šilauogių, aviečių įdaru. Norint užtriktinti natūralumą, savo tortų sudėtyje nenaudojame jokių standiklių, todėl šviežių uogų tortai yra drėgnesni, "šlapesni" ir gali ant padėkliuko pabėgti uogų sulčių.

 • Tortas ŠOKOLADINĖ NAKTIS

  Tortas ŠOKOLADINĖ NAKTIS — tamsus biskvitas, perteptas šokoladiniu kremu su traškiu šokoladiniu ir riešutiniu sluoksniu.

 • Tortas TRAPUKAS

  Tortas TRAPUKAS — trapios tešlos ir baltyminiai lakštai pertepami sviestiniu karameliniu kremu pakaitomis su citrininiu virtu sviestiniu kremu su riešutais.

 • Tortas VAISINĖ PANAKOTA

  Tortas VAISINĖ PANAKOTA — sluoksniai: 1) purus kakavinis biskvitas, 2) purus grietinėlės ir trintų juodųjų serbentų deserto sluoksnis, 3) purus grietinėlės deserto sluoksnis, primenantis itališką desertą panakotą, 4) purus grietinėlės ir trintų aviečių deserto sluoksnis.

 • Tortas VAISINIS BIČIULIS

  Tortas VAISINIS BIČIULIS — medaus lakštai pertepami grietinės ir grietinėlės kremu su smulkintais šviežiais vaisiais.

 • Tortas VAISINIS SENOLIUKAS

  Tortas VAISINIS SENOLIUKAS — tortų „Čigonas“ ir „Aguoninis biskvitai pakaitomis pertepami grietinės, grietinėlės kremu ir smulkintais šviežiais vaisiais.

 • Tortas VALDOVAS

  Tortas VALDOVAS — specialiai keptas biskvitas su riešutais pertepamas sviestiniu karameliniu kremu.

 • Tortas VĖDRYNAS

  Tortas VĖDRYNAS — specialiai keptas plikytas biskvitas su riešutais perteptas grietinės, grietinėlės ir karamelizuoto saldinto sutirštinto pieno „Rududu“ kremu. Šiuo metu keičiame puošimą, užsakant puošimas gali skirtis.

 • Tortas VYŠNIUKAS

  Tortas VYŠNIUKAS — specialiai keptas geltonas ir rudas biskvitai pertepti grietinės, grietinėlės kremu ir vyšnių įdaru.

 • Tortas VITRAŽAS

  Tortas VITRAŽAS — įvairių biskvitų gabalėliai pertepti neriebiu virtu sviestiniu kremu ir įvairių vaisių gabalėliais.

 • VAISINIS AGUONINIS tortas

  VAISINIS AGUONINIS tortas — specialiai keptas purus, geltonas biskvitas perteptas grietinės ir grietinėlės kremu su aguonomis ir smulkintais šviežiais vaisiais.