Pirmoje dalyje atsakėme į klausimus kaip išsirinkti vestuvinio torto svorį, aukštus, skonį bei padėklą. Pirmą dalį galite skaityti čia.

Vestuvių sezonas įgauna pagreitį 💃. Vis dar svarstote, kokį vestuvinį tortą norite matyti ant saldaus stalo savo šventės metu? 🤔 Štai antroji dalis dažniausiai iškylančių klausimų renkantis vestuvinį tortą 🤗.

Kaip papuošti tortą? 🍰

Renkantis torto puošimą, labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį, kokia bus šventės tematika. Jei šventė bus ruošiama be temos, tuomet rinkitės Jums labiausiai patinkantį torto puošimą. Dabar populiariausi nuogi (,,Nude”, "Naked") tortai, dekoruoti sausainiais 🍪, uogomis 🍒 ar gėlėmis 🌹. Puošimą rinktis galite iš įmonės siūlomo katalogo arba parodyti savo surastą internete puošimo pavyzdį 🤗.

Kokia torto forma? 🤔

Torto forma priklauso nuo išsirinkto puošimo pavyzdžio. Populiariausi apvalūs tortai, 1-3 aukštų 😍. Taip pat vis labiau populiaru tampa rinktis vieną tortą ir mažus tortukus šalia. Tortas paliekamas vestuvinio torto pjaustymo ceremonijai, o likę tortukai svečiams. Tai labai patogus ir estetiškas būdas pateikti vestuvinį tortą, nes nereikia pjaustyti, o ir vaizdas lėkštėje atrodys kur kas gražiau 🎀.

Kaip saugiai pristatyti tortą į šventės vietą? 🚚

Kadangi vestuvių sezonas būna vasara, tad oras čia toks pat karštas, kaip ir jaunųjų meilė . Kaip pristatyti tortą, kad jis neištirptų ir būtų toks pat gražus, kaip ką tik pagamintas? 🤔 Kreipkitės į kepėjus, dauguma jų teikia pristatymo paslaugas. Specialiomis mašinomis, kuriose yra šaldytuvai, saugiai pristatys Jūsų tortą į šventės vietą 🤗. Svarbiausia pateikti kepėjams tikslius duomenis, kur reikalingas torto pristatymas, bei išsiaiškinti, kur saugiai ir šaltai jis galės stovėti iki pjaustymo ceremonijos 🤤.

Ar vis tik užteks torto? 🙄

Jei Jūsų šventės dalyviai dideli smaližiai, verta pagalvoti, ar užteks savo šventės saldų stalą papuošti tik tortu 😋. Galite išsirinkti ir kitų saldžių desertų 🧁. Šakočiai, skruzdėlynai, šimtalapiai, keksiukai, kanelės, įvairūs sausainiai. Gausus asortimentas Jūsų nuostabiai šventei! 🤗


Tikimės, kad išsirinkti savo šventės saldaus stalo desertus Jums bent kiek palengvėjo. O jei dar iškilo kokių klausimų, kreipkitės į mūsų meistrus, ir mes būtinai Jums padėsime! 😍
Iki susitikimo!

Norite daugiau sužinoti apie vestuvinius tortus, spauskite čia.