Ko gero visose vestuvėse būna vestuvinis tortas 🍰. Tačiau renkantis jį iškyla nemažai klausimų⁉🤔 Kaip išsirinkti tinkamą pagrindinį saldaus stalo akcentą padėsime mes, atsakydami į dažniausiai keliamus klausimus 🤗.

Kokio svorio reikėtų daryti vestuvinį tortą? 🍰

Renkantis torto svorį reikėtų žinoti kiek svečių turėsite savo šventėje 💃🕺. Dažniausiai vienam žmogui yra skiriama nuo 100 iki 200 g torto. Tad žinodami svečių skaičių ir padauginę iš šio svorio, žinosite kokio svorio reikia torto 😊.

Kelių aukštų rinktis tortą? 🤔

Aukštų kiekis priklauso nuo Jūsų pasirinkto torto svorio. Dažniausiai vieno aukšto tortai būna 2-3 kg. Dviejų aukštų tortai dažniausiai prasideda nuo 3-4 kg. Didėjant aukštams didėja ir torto svoris, nes pirmas aukštas turi būti tvirtas ir sunkus, kad atlaikytų kitus aukštus ir nesupliukštų. Populiariausi dviejų aukštų tortai 🎀.

Kokį skonį pasirinkti? 🤤

Skoniams išsirinkti geriausias sprendimas užsisakyti degustacinius rinkinius, kad neskubėdami galėtumėte degustuoti ir išsirinkti tinkamą. Renkantis kelių aukštų tortus galima rinktis kelis skirtingus skonius, tačiau reikia žinoti, kad pirmiems aukštams reikėtų rinktis tvirtesnius tortus. Tokie tortai dažniausiai būna pagaminti iš sviestinio kremo, kaip pvz.: tortas NAPOLEONAS 🤗.

Ant kokio padėklo bus tortas? 💝

Paprastai tortai būna pateikiami ant vienkartinių padėkliukų. Norint, kad tortas atrodytų labai gražiai, siūlome rinktis veidrodinius padėklus ar stovus. Pasirinkus stovą, galite ant jo dėti kelių skonių tortus. Arba tortą ir kitus išsirinktus desertus, pvz.: pyragaičius 🍩, keksiukus 🧁 ar sausainius 🍪.


Šį kartą tiek, laukite kitų patarimų! 😍 Nuotraukoje pavaizduoti tortukai, kurie puikiai tinka norintiems padegustuoti mūsų tortų skonius 💞.

Antroje dalyje padėsime išsirinkti vestuvinio torto puošimą, formą, atsakysime į svarbius klausimus apie pristatymą bei padėsime sumažinti kylantį nerimą dėl skanėstų trūkumo. Antrą dalį galite skaityti čia.