Keksiukai

Keksiukai

  Įvairių skonių, itin populiarūs, originaliai papuošti keksiukai, puikiai tinkantys tiek mažųjų smaližių šventei, tiek iškilmingoms vestuvėms ar gimtadieniams. Skaityti daugiau..

  Keksiukai - kai norisi kažko nepamirštamo

  Keksiukai – tai maži pyragaičiai, kurie šventes paverčia ypatingomis. Keksiukai yra puikus pasirinkimas, kai norisi ko nors saldaus, bet nesinori persivalgyti. Šie gardėsiai kepami formose, kurios gali būti popierinės arba silikoninės. Namų sąlygomis keksiukus gali pasigaminti kiekvienas.

  Skirtingų rūšių keksiukų kepimas - puikus pasirinkimas mėgstantiems eksperimentuoti. Stingant laiko, pritrūkus idėjų, norint, bet nemokant profesionaliai papuošti keksiukus – gardėsius galite užsisakyti pas mus, Jūratės Gulbinienės kepyklėlėje. Jeigu iš gausios pasirinkimų įvairovės nepavyksta rasti norimų keksiukų, išdėstykite savo pageidavimus  ir mūsų konditeriai pasistengs juos įgyvendinti.

  Šiek tiek istorijos ir rekordų

  Keksiukai panašiu laiku atsirado dviejose šalyse: Šiaurės Amerikoje ir Didžiojoje Britanijoje. Pirmą kartą keksiukų receptas paminėtas 1796 m., Amerikos kulinarės Amelijos Simons knygoje. Oficialų pavadinimą keksiukai įgavo 1828 m. ir nuo to laiko buvo pradėti kepti keraminiuose indeliuose arba formose. 2011 m. buvo iškeptas didžiausias pasaulyje keksas, kuris  svėrė 1176,6 kg. Brangiausio pasaulyje keksiuko vertė 42000 USD. Jis pagamintas 2009 m. iš devynių karatų apvalių deimantų.

  Žinomiausios keksiukų rūšys

  • Šokoladiniai keksiukai. Paprastai paruošiami, minkštučiai ir labai skanūs keksiukai. Pagal mėgstamo šokolado rūšį nesunkiai išsirinksite kokius šokoladinius keksiukus norite gaminti arba užsisakyti.
  • Keksiukai su maskarpone. Keksiukų skonis tiesiog nuostabus - biskvitas minkštutėlis, šokoladinio skonio, o kremas, visų taip pamėgto maskarponės torto, kuris tiesiog tirpsta burnoje.
  • Paprasti keksiukai. Neįtikėtinai paprastai pagaminami ir labai gardūs keksiukai, kurių receptas mums visiems tikriausiai gerai žinomas ir nepakeičiamas. Iškepti keksiukai pasižymi lengvu ir puriu biskvitu bei burnoje tirpstančiu skoniu. Puikus pasirinkimas prie arbatos ar kavos puodelio.
  • Vestuviniai keksiukai. Vestuviniai keksiukai - nepamainomi šventės desertai dedami ant saldėsių stalo. Ant šio  stalo keksiukai atrodys puikiai ir ypatingai, jeigu bus priderinti prie vestuvinės spalvų paletės. Taip pat šie keksiukai tinkami gimtadieniams ir kitoms šventėms.
  • Puošti keksiukai. Dekoruoti keksiukai privilioja dar daugiau smagurių dėmesio. Keksiukai gali būti puošiami uogomis, cukrinėmis gėlėmis ar jų lapeliais. Taip pat užrašais, paveikslėliais, tik pasirinkite norimą puošimo būdą.

  Keksiukai nepaliekantys abejingų

  Norite nustebinti vaikus skaniais gardėsiais su jų mėgstamais personažais?  Įteikite jiems keksiuką dekoruotą jų mylimais animaciniais personažais ar mėgstamais užrašais. Tegul vaikai nusikelia į svajonių pasaulį, o jūs turėsite galimybe pasidžiaugti jų plačia šypsena. Keksiukai taip pat gali papuošti saldų vestuvinį stalą. Jie gali būti balti, rožiniai, raudoni ir kitų spalvų. 
  Dėl įvairių skonių, spalvų gamos ir puošimo būdų, keksiukams atsispirti sunku ir jie nuostabiai atrodo ant šventinio stalo. Jeigu keksiukų gamyba skirta ne jums ar nepavyksta papuošti keksiukų kaip norite, nesijaudinkite! Kreipkitės į mūsų kepyklėlės konditerius arba pateikite užsakymą nurodytais kontaktais.

  Keksiukų užsakymas ir pristatymas

  Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti šviežius ir skanius keksiukus. Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius keksiukų gaminimo būdus ir puošimo techniką, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko šviežių ir gražiai papuoštų (pagal šventės tematiką) keksiukų pasigaminimui. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktus keksiukus. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

  Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

  1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
  2. Telefonu paskambinus numeriu (8670) 000 87
  3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
  4. El.paštu info@tortai-pyragai.lt
  5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

  Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų keksiukų atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną keksiukus pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.

  Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk. Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

  Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių desertų kaip:

  • BISKVITINIAI keksiukai;
  • KAKAVINIAI keksiukai;
  • Keksiukai su vyšniomis;
  • Tėčio dienos keksiukai dėžutėje;
  • VALENTINO dienos keksiukai dėžutėje;
  • BOSO DIENOS keksiukai dėžutėje.

  Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.

Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

Prekių 1-3664

Page
per puslapį
Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

Prekių 1-3664

Page
per puslapį