Valgomos dekoracijos

Valgomos dekoracijos

  Gali būti ne tik gražu, bet yra ir valgoma. Valgomos dekoracijos papuoš šventinį stalą. Skaityti daugiau...

  Valgomos dekoracijos – sužavėti visi

  Dekoracijos gali būti ir valgomos. Dekoruojami namai ruošiantis šventėms, laukiant svečių arba norint sukurti jaukią atmosferą namuose, kad gyventi būtų gera. Valgomos dekoracijos ne tik pagyvina namus, bet ir sukelia šypseną, o šypsena pakelia nuotaiką.

  Dekoracijas galima dėti ant šventinio stalo, kabinti kaip papuošimus ant langų, kalėdinės eglutės ar kitose namų vietose. Tokias dekoracijas gali pasigaminti kiekvienas, tačiau jeigu ieškote kažko išskirtinio, kreipkitės į Jūratės Gulbinienės kepyklėlės konditerius.

  Valgomų dekoracijų įvairovė

  Valgomos dekoracijos ir jų įvairovė yra begalinė – nuo pačių paprasčiausių iki sudėtingiausių. Tačiau užtikriname - valgomos dekoracijos sužavės kiekvieną!

  • Papuošimas kaštonas - Kai už lango niūrus ruduo, o šventės norisi smagios, papuoškite stalą ar saldumynus valgomais kaštonais. Kaštonai šventiniam stalui suteiks žalumos ir pakilios nuotaikos.
  • ŠOKOLADINIS ŽAISLIUKAS - Valgomas kalėdinis žaisliuko papuošimas, kurį galima įteikti kaip dovaną artimam žmogui. Žaisliukas aplietas šokolado glajumi, tai kiekvieno vaiko svajonė.
  • VELYKINIS papuošimas -Kiaušinių formos veidukai, kurie pakels nuotaiką kiekvienam. Norite išskirtinių veidukų emocijų? Atsiųskite nuotrauką mums ir paruošime dekoraciją norimu veiduku.
  • Vaikiški papuošimai -Šunyčiai patruliai, smurfai ar kiti mėgstami jūsų vaikų animacinių filmukų herojai. Vaikas bus laimingas ir greičiausiai šią dekoraciją saugos ilgai, nes bus gaila ją valgyti.
  • HELOVINO papuošimas - Mėgstantiems šią šventę ir darantiems Helovino vakarėlius, puiki idėja užsisakyti šių valgomų dekoracijų. Moliūgai, juodos katės, akis ar raganos skrybėlė – viskas pagal jūsų norus ir mūsų galimybes.

  Jeigu nerandate tinkamos valgomos dekoracijos, siūlykite savo variantus ar atsiųskite pavyzdžius, o mes pasistengsime pagaminti norimas dekoracijas tam, kad jūs liktumėte patenkinti.

  Valgomos dekoracijos ant torto

  Dekoracijomis puošiami šventiniai tortai. Vestuvės, krikštynos, gimtadieniai, nesvarbu kokia šventė bebūtų, bet puoštas tortas ant šventinio stalo žiūrisi įspūdingai.

  • Cukrinės gėlės - Pačios įvairiausios gėlės pagamintos iš cukraus. Gaminant gėles reikia turėti cukraus pudros, želatinos, virinto ir atšaldyto vandens bei valgomųjų dažų. Prieš gaminant būtina nuspręsti, kokiomis gėlių rūšimis norima papuošti tortą.
  • Zefyrų mistika - Torto masė pagaminta iš zefyrų, vandens arba citrinos sulčių ir cukraus pudros. Dėl cukraus pudros ir zefyrų ši masė yra labai saldi.
  • Veidrodinė glazūra - Tiems, kurie nori būti išskirtiniai. Veidrodinė glazūra dar nėra labai populiari mūsų šalyje, tačiau vis labiau populiarėjanti. Ši glazūra yra blizgi, kuri atsispindi tarsi veidrodis. Ją galima išgauti įvairių spalvų ir skonių, todėl mėgiama ne tik dėl dekoravimo, bet ir dėl savitos tekstūros bei skonio.
  • Cukraus arba šokolado glajus - Itin populiarus puošimo būdas. Šiuo glajumi dažniausiai apliejamas visas tortas arba tik dalis jo. Į glajų galima įspausti vaisių sulčių,  nuo kurių pasikeis torto skonis.

  Valgomų dekoracijų užsakymas ir pristatymas

  Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti šviežių ir skanių valgomų dekoracijų. Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius valgomų dekoracijų gaminimo būdus ir puošimo techniką, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko (pagal šventės tematiką) valgomų dekoracijų pasigaminimui. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktą valgomą dekoraciją. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

  Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

  1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
  2. Telefonu paskambinus numeriu (8670) 000 87
  3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
  4. El.paštu info@tortai-pyragai.lt
  5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

  Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų valgomų dekoracijų atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną valgomas dekoracijas pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.

  Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk. Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

  Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių desertų kaip:

  • Papuošimas kaštonas;
  • VAIKIŠKAS papuošimas;
  • HELOVINO papuošimas;
  • Šokoladiniai burbulai;
  • ŠOKOLADINIS PINGVINAS;
  • ŠOKOLADINIS MEŠKIUKAS.

  Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.

Filtras
Rikiuoti didėjančia tvarka

26 Įrašai(-ų)

per puslapį
Filtras
Rikiuoti didėjančia tvarka

26 Įrašai(-ų)

per puslapį