Imbieriniai sausainiai

Imbieriniai sausainiai

  Imbieriniai sausainiai — trapūs, skanūs, pagardinti imbieru. Skaityti daugiau...

  Patys skaniausi - imbieriniai sausainiai

  Imbieras – prieskoninis augalas, kuris daugiau nei 2000 metų naudojamas kaip natūralus vaistas. Imbieras apsaugo nuo insulto ar širdies smūgio, palengvina virškinimą ir stiprina imuninę sistemą. Imbieriniai sausainiai savo sudėtyje turi  nemažai imbiero, todėl sausainiai tinkami ir sveikuoliams. Dėl pagamintos tešlos jie yra trapūs ir skanūs. Sausainiai dažniausiai gaminami per Kalėdas. Jie puikiai atrodo ant kalėdinio stalo, nes yra dekoruoti įvairiais puošimo būdais. Taip pat imbierinius sausainius galima papildomai supakuoti prie kalėdinės dovanos ar papuošti Kalėdų eglutę.

  Imbieriniai sausainiai ir jų trumpa istorija

  Imbieriniai sausainiai atsirado daugiau nei prieš 4000 m. Prieš tiek metų Kinijoje pradėta auginti imbierų šaknis, kurios šilko keliu atkeliavo į Europą. Pirmasis imbierinių sausainių receptas sugalvotas Graikijoje 2400 m. pr. Kr. Vėlyvųjų viduramžių laikais kiekviena Europos šalis turėjo savo imbierinių sausainių receptą. Karalienės Elžbietos I – osios įsakymu buvo pradėti gaminti imbieriniai sausainiai – žmogeliukai. Imbieriniai nameliai pradėti gaminti Vokietijoje XVI a. Kalėdų šventei.

  Nors į Lietuvą imbieriniai sausainiai atkeliavo vėliau, bet jie šalyje sparčiai populiarėja ir yra populiarūs iki šių dienų. Dažna šeima savo Kalėdas sunkiai įsivaizduoja be imbieriniais sausainiais papuošto šventinio stalo.

  Imbierinių sausainių dekoravimas

  Pagamintų imbierinių sausainių reikia neskubėti dekoruoti, nes pirmiausia imbieriniai sausainiai turi atvėsti. Taip glajus neištirps ir nesusidarys dėmės dekoravimo vietose. Atvėsus sausainiams galima pradėti dekoravimą. Vienas iš dekoravimo būdų - papuošti sausainius su cukraus glajumi. Glajus dažniausiai gaminamas iš baltojo cukraus arba cukraus miltelių. Norint paįvairinti glajaus skonį, į konsistenciją galima išspausti citrinų, apelsinų ar kitų vaisių sulčių. Kol glajus nesustingo, galima sausainius apibarstyti pabarstukais. Tai suteiks sausainiams spalvingumo ir patrauklumo.

  Kaip glajumi bus dekoruojami sausainiai, priklausys nuo sausainių formos. Žmogeliuko formos sausainiams įprastas dekoravimo būdas: veidas, sagos ir iš kitokios glajaus spalvos nupieštas kostiumas. Gyvūnų formos sausainius galima papuošti jų veidą ir šonus apvedant glajumi. Ovaliems, kvadratiniams, žvaigždės ar eglutės formos sausainiams puikus sprendimas taip pat glajumi apvesti šonus. Norint dar įspūdingesnių sausainių - veidrodinis glajus tinkamiausias pasirinkimas. Jeigu sunkiai sekasi pasigaminti sausainius, glajų ar neturite tam laiko, kreipkitės į mus ir mūsų konditeriai pagamins bei papuoš sausainius pagal jūsų pageidavimus.

  Mūsų gaminami imbieriniai sausainiai

  Imbieriniai sausainiai yra patys įvairiausi. Jie gali būti skirtingų formų, skonių, pagaminti iš skirtingų produktų. Jūratės Gulbinienės kepyklėlėje, pagal jūsų pageidavimus, į visus meduolius ir meduoliukus galime įdėti imbiero. Taip pat visada galite užsisakyti imbierinius sausainius - Meduoliukai GYVŪNĖLIAI su imbieru. Meduoliukai yra labai skanūs ir itin žaismingi. Tinkami ne tik ant kalėdinio stalo, bet ir per vaikų šventes, kadangi vaikams patinka gyvūnėlių formos. O dar jeigu sausainiai bus papuošti cukraus glajumi ar kitais norimais ornamentais – neatsispirs nei vienas. Mūsų kepyklėlėje užsakymo metu pasiūlykite savo papuošimą ar užrašą. Sausainius papuošime atsižvelgdami į jūsų pageidavimus. Netenkina gyvūnėlių formą? Nieko tokio! Galite užsisakyti kitokią formą: žmogeliukai, apskritimai, eglutė ir pan. Nuo jūsų pageidavimų gali keistis kaina, apie tai būsite informuoti užsakymo metu.

  Imbierinių sausainių užsakymas ir pristatymas

  Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti šviežių ir skanių imbierinių sausainių. Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius imbierinių sausainių gaminimo būdus ir puošimo techniką, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko šviežių ir gražiai papuoštų (pagal šventės tematiką) imbierinių sausainių pasigaminimui. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktus imbierinius sausainius. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

  Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

  1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
  2. Telefonu paskambinus numeriu (8670) 000 87
  3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
  4. El.paštu info@tortai-pyragai.lt
  5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

  Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų imbierinių sausainių atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną imbierinius sausainius pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.

  Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk. Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

  Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių desertų kaip:

  • Meduoliukai GYVŪNELIAI su imbieru.

  Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.