Vafliai

Vafliai

  Ar mėgstate vaflius? Galbūt minkštučius, švelnaus skonio suteptus vaflius su kondensuotų pienu ir džiovintais vaisiais? O gal mėgstate trapius, burnoje tirpstančius vaflius? Siūlome išmėginti mūsų vaflius ir išsirinkti mėgstamiausius. Skaityti daugiau...

  Vafliai ir jų kilmė

  Vafliai – vienas paprasčiausių, bet skaniausių receptų. Vaflių gamybai reikalingas vanduo, kiaušiniai, pienas, miltai ir mielės bei kepimo milteliai. Pagamintus vaflius galima pagardinti norimais skanumynais arba gaminti iš jų vaflinius pyragaičius.

  Žodis vaflis pirmą kartą nuskambėjo Anglijoje 1725 m. Vaflio atsiradimo istorija prasidėjo nuo senovės Graikijos, kai tarp dviejų keptuvių būdavo kepami plokšti paplotėliai. Pradėjus paplotėliams plisti po Europą juos pradėta vadinti vafliais. Vaflių klestėjimu laikomas IX-X a., kai pradėtos gaminti specifinės vaflinės keptuvės. Atsiradus keptuvėms žmonės pradėjo eksperimentuoti į vaflio receptą įmaišydami vis naujų produktų. Taip vaflių receptas buvo tobulinamas ir dabar galime džiaugtis skanaudami ypatingo skonio vaflius.

  Ypatingieji vafliai

  Tikriausiai daugelis skaitydami šį straipsnį atsimins dieviško skonio senoviškus vaflius, kepamus vaflinėje. Vaikai juos dievindavo, o tiems kas kepdavo, kepimas prilygdavo amžinybei. Tačiau skonis atpirkdavo viską. Šiame amžiuje vaflių kepimas yra kur kas paprastesnis, nes atsirado patobulintos vaflių keptuvės ir vaflių pasirinkimas tapo daug įvairesnis: su įdaru, vafliniai pyragaičiai ir daugybę kitų.

  • Pyragaičiai VAFLINĖ DŪDELĖ - pyragaičiai be įdaro susukti į dūdelės formą. Vaflius galima papuošti pačiomis įvairiausiomis dekoracijomis ir juos galime pristatyti jūsų nurodytu adresu.
  • Vafliniai pyragaičiai - tai tokie vafliai kurių lakštai pertepami įdaru ir ant jų uždedamas dar vienas lakštas. Įdaras gali būti kondensuoto pieno, riešutų, uogienės, karamelės ir pan.

  Vaflių užsakymas ir pristatymas

  Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti šviežų ir skanių vaflių. Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius vaflių gaminimo būdus ir puošimo techniką, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko šviežių ir gražiai papuoštų (pagal šventės tematiką) vaflių pasigaminimui. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktų vaflių. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

  Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

  1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
  2. Telefonu paskambinus numeriu (8670) 000 87
  3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
  4. El.paštu jurate@tortai-pyragai.lt
  5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

  Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų vaflių atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną vaflius pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.

  Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk. Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

  Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių desertų kaip:

  • TRAPŪS vafliai;
  • TRAPŪS vafliai su šokoladu;
  • VAFLINIAI pyragaičiai.

  Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.

Filtras
Rikiuoti didėjančia tvarka

3 Įrašai(-ų)

per puslapį
Filtras
Rikiuoti didėjančia tvarka

3 Įrašai(-ų)

per puslapį