Vestuviniai tortai

Vestuviniai tortai

  Išskirtinė proga reikalauja išskirtinio dėmesio. Skaityti daugiau...

  Vestuviniai tortai -  išskirtinė proga

  Vestuvės - ypatinga proga, kuriai reikia išskirtinio torto. Ši šventė žmonių gyvenimus sujungia į vieną ir yra vienintelė bei nepamirštama visą gyvenimą. Ties vestuvinio torto pasirinkimu jaunavedžiai užtrunka daugiausiai laiko, nes išsirinkti tinkamą tortą nėra taip jau paprasta kaip atrodo. Jei šventė rengiama paprastesnė, įspūdingo torto nereikės. Bet jeigu šventė rengiama prabangi, tikriausiai suprantate, kad tortas taip pat turės atskleisti prabangos jausmą ir būti didelis.

  Vestuviniai tortai - kaip išsirinkti tinkamą?

  Vestuviniai tortai yra vienas svarbiausių vestuvinio stalo akcentų, todėl jo pasirinkimui vertėtų skirti ypatingą dėmesį. Tortai būna įvairiausių dydžių, formų ir skonių. Sprendimą priimsite paprasčiau, jei žinosite pagrindinius dalykus į ką atkreipti dėmesį renkantis vestuvinį tortą.

  • Torto svoris. Renkantis vestuvinį tortą rekomenduojama žinoti kiek svečių dalyvaus šventėje, kad tortas nebūtų per didelis ar per mažas. Vestuvinių tortų kepėjai pataria vienam žmogui skaičiuoti 100 – 200 g gabalėlio torto. Taip pat užsakyti torto reikia kilogramu daugiau.
  • Torto aukštis. Aukščio pasirinkimas priklauso nuo svečių skaičiaus. Jeigu vestuvėse dalyvauja 40 asmenų, dviejų aukštų tortas bus kaip tik. Jeigu dalyvių skaičius artėja prie 100, tai geriausias pasirinkimas – trijų ir daugiau aukštų vestuvinis tortas.
  • Torto skonis. Vestuvinį tortą galima rinktis iš įvairiausių skonių. Tinkamam svoriui išsirinkti geriausias būdas yra degustuoti. Tortų degustavimas galimas ir pas mus – Jūratės Gulbinienės įmonėje. Degustavimo metu išsirinksite jums patinkantį vieną ar kelis skonius.
  • Torto forma. Torto forma priklauso nuo to, koks papuošimo variantas išsirinktas. Populiarus bei estetiškas būdas pateikti vestuvinius tortus - vienas didelis ir keli mažesni tortai ar tortukai. Didelį tortą pjausto jaunieji, o mažesni tortai ar tortukai paliekami skanauti svečiams.

  Vestuviniai tortai – dekoravimo būdai

  • Vestuviniai nuogi tortai (“Nude” tortai). Šiuo metu vienas iš populiariausių vestuvinių tortų puošimo būdų. Torto puošimo būdas yra minimalistinis, tinkamas mėgstantiems lengvumą ir eleganciją.
  • Vestuviniai tortai papuošti tortų figūrėlėmis. Labai gražus vestuvinio torto papuošimas. Figūrėlės dedamos ant torto viršaus kaip suvenyras ar vestuvių atributika.
  • Vestuviniai tortai papuošti stiklo šukėmis. Torto papuošimui naudojamos stiklo šukių imitacijos. Dekoruoti galima visą tortą arba pasirinktą jo dalį. Dekoruojant šiuo būdu tinkamiausios yra šaltesnės spalvos – melsva, mėlyna, violetinė.
  • Vestuviniai tortai papuošti nėriniais. Dekoravimo būdas sužavės romantikus. Nėriniai vestuviniam tortui suteikia savotiško žavesio. Tinkamiausios nėrinių spalvos švelniai rožinės arba blyškiai žalsvo pagrindo spalvos.
  • Vestuviniai tortai  papuošti gyvomis gėlėmis. Vestuviniai tortai papuošti gyvomis gėlėmis neabejotinai atitiks jaunųjų ir svečių interesus. Tortas atrodys originaliai ir ypatingai papuoš šventinį stalą vasaros metu.

  Vestuvinio torto užsakymas ir pristatymas

  Norint vestuves paversti ypatingomis, rekomenduojame užsisakyti išvaizda patraukiantį ir skoningą vestuvinį tortą. Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktą vestuvinį tortą. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

  Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

  1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
  2. Telefonu paskambinus numeriu (8670) 000 87
  3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
  4. El.paštu info@tortai-pyragai.lt
  5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

  Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų vestuvinio torto atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną vestuvinį tortą pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.
  Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk. Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

  Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių desertų kaip:

  • Nuogas tortas;
  • Nuogas tortas su uogomis;
  • Nuogas tortas su gėlėmis;
  • Tortas ŽALIASIS AKSOMAS;
  • Vestuvinis tortas su uogomis ant stovo;
  • Pyragaičiai TORTUKAS.

  Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.

Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

Prekių 1-3689

Page
per puslapį
Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

Prekių 1-3689

Page
per puslapį