Torto papuošimai

Torto papuošimai

  Kai norisi gražesnio torto, visada yra išetis. Siūlome įvairius torto papuošimus. Skaityti daugiau...

  Torto papuošimai

  Tortas – gardėsis kurį sutinkame kiekvienoje šventėje. Tortai skiriasi savo dydžiu, forma, skoniu, dekoravimo būdu. Mokėti pagaminti tinkamą ir skanų tortą yra labai svarbu, bet dar ne viskas. Juk sakoma, kad sprendžiame apie knygą iš jos viršelio. Tas pats ir kalbant apie torto skonį, ar jį vertą valgyti sprendžiame pagal jo išorę. Juk gražiai papuoštas ir skaniai atrodantis tortas visuomet sulaukia didelio dėmesio. Kaip jau supratote torto papuošimai užima labai svarbią dalį torto gamyboje. Torto papuošimų yra pačių įvairiausių: glaistai, figūros, animaciniai personažai, cukriniai saldumynai ir dar daug kitų. Papuošimai parenkami atitinkamai pagal progą, torto dydį ir formą.

  Dekoravimo idėjos

  Prieš pradedant dekoruoti tortą reikia numatyti torto formą, dydį ir kokiai progai tortas skirtas.

  • Tortų puošimai pirktomis dekoracijos. Jūratės Gulbinienės parduotuvėlėje arba internetiniame puslapyje galite įsigyti tortų dekoracijų ir jomis pagražinti savo tortą.
  • Torto papuošimai pastiliažu. Pastiliažas – cukrinė tortų apdengimo masė žavinti savo universalumu. Cukrinė masė lengvai nusidažo maistiniais dažnais. Taip pat iš jos galima išpjauti ir suformuoti įvairias dekoracijas, kurios bus dedamos ant torto.
  • Tortų papuošimai saldainine mase. Šis papuošimo būdas dar vadinamas „Zefyrų mistika“. Ši masė yra labai saldi, elastinga ir malonios konsistencijos. Ši masė naudojama tortų apdengimui ir papuošimų darymui
  • Torto papuošimai veidrodine glazūra. Glazūra vadinama veidrodine, nes turi veidrodinį atspindį. Šis glazūros būdas – pastarųjų metų hitas. Ji konditerių mėgstama dėl dekoravimo ir malonios tekstūros.
  • Torto papuošimai bezė kremu. Šis kremas puikiai tinka puošiant tortus konditerinio švirkšto pagalba. Tortai atrodo karališkai ir prabangiai. Būtina atsiminti, kad šiam kremui turi būti naudojami ir švarūs indai bei įrankiai, kad kremas išsiplaktų gražiai.
  • Tortų puošimas trafaretais. Vienas iš paprasčiausių torto puošimo būdų. Trafaretų galite rasti prekybos centruose arba išsipiešti sau patinkantį ir jį iškirpti. Trafaretą padėkite ant torto norimos vietos ir apibarstykite norimais produktais. Apibarstę, nepamirškite trafareto nuimti.
  • Tortų puošimai vaisiais ar uogomis. Norintiems gaivaus ir vasariško deserto. Galima puošti visą tortą arba jo dalį, pagal poreikius. Prie vaisių galima derinti trafaretus, aplieti tortą cukraus ar šokolado glajumi.

  Torto dekoravimo ypatumai

  Tobulėjant  laikams, atsirandant vis didesnei konkurencijai, konditeriai nuolat yra priversti tobulėti ir rasti naujų idėjų tortų puošyboje. Vyksta mokymai dekoravimo temomis, kuriuos konditeriai lanko norėdami išmokti naujų dekoravimų įgūdžių.

  Šiame straipsnio skyriuje aptarsime pagrindinius dekoravimo ypatumus ir žingsnius torto puošybos link.

  1. Turi būti pasirinkta tinkama forma į kurią bus dedamas tortas. Forma turi būti švari, sausa ir neriebaluota – paruošta tortų gaminimui.
  2. Ruošiamo torto sluoksniai turi būti lygūs. Prieš kepant torto sluoksnius ir sudedant juos į skardą, įsitikinkite ar jie visi yra lygūs. Nelygius iškeptus sluoksnius apipjaustykite, kad sudarytumėte lygų paviršių.
  3. Kai tortas jau susluoksniuotas ir nelygumai pašalinti nepamirškite nuo pyrago nuvalyti prilipusių trupinių. Nuvalę trupinius padėkite tortą ant lygaus paviršiaus.
  4. Pasiruoškite lėkštę į kurią po puošimo įdėsite tortą.
  5. Pasirinkite torto puošimo būdą, susirinkite reikiamus produktus ir įrankius ir kibkite į darbą.

  Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti savo torto papuošimus. Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius torto papuošimo būdus, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko ir kantrybės, kad tie papuošimai gautųsi gražūs. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir papuošia, pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

  Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

  1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
  2. Telefonu paskambinus numeriu (8670) 000 87
  3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
  4. El.paštu info@tortai-pyragai.lt
  5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

  Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų torto papuošimų atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną reikiamą produkcija pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.

  Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk. Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

  Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių papuošimų kaip:

  • Papuošimas kaštonas;
  • Velykinis papuošimas;
  • Valentino dienos papuošimai;
  • Vaikiškas papuošimas;
  • Jaunavedžių statulėlė.

  Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.

Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

23 Įrašai(-ų)

per puslapį
Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

23 Įrašai(-ų)

per puslapį