Gimtadienio tortai

Gimtadienio tortai

  Tortas - vienas pagrindinių gimtadienio šventės atributų. Mes pasirūpinsime, jog jo skonis ir papuošimai atitiktų individualius Jūsų poreikius. Sakityti daugiau...

  Gimtadienio tortai – pagrindinis gimtadienio akcentas

  Gimtadienis - ypatinga diena kiekvieno žmogaus gyvenime. Ar galima įsivaizduoti šią šventę be gimtadienio torto? Tikriausiai ne! Gimtadienio tortai jau tapo tradicija ir neįmanoma būtų pasakyti koks būtų gimtadienis be šio saldumyno.

  Gimtadienio tortai populiarūs ne tik tarp vaikų, bet ir tarp vyresnio amžiaus žmonių. Norint, jog šventė būtų įspūdinga kviečiame užsisakyti gimtadienio tortą Jūratės Gulbinienės įmonėje. Pagaminsime patį skaniausią tortą, kuriuo liksite sužavėti dar ilgai.

  Gimtadienio tortų atsiradimo istorija

  Kadangi gimtadienio tortai yra vieni iš pagrindinių šventės atributų, todėl turime žinoti jų atsiradimo istoriją. Ryšys tarp gimtadienio ir gimtadienio torto atsirado dar Senovės Romoje X amžiuje. Romoje tortai buvo tiekiami tik per gimtadienius ir vestuves. Tortų vizualizacija buvo tokia – plokšti apskritimai pagaminti iš miltų ir riešutų bei pagardinti medumi. XV amžiuje Vokietijoje pradėta prekiauti ne tik vestuviniais, bet ir gimtadienio tortais. XVII amžiuje tortas įgavo šiuolaikinę formą, buvo pradėti puošti glajumi ir dekoracijomis. Pradžioje tortai buvo prieinami tik turtingiems žmonėms, tačiau dėl pramonės revoliucijos laikui bėgant tortus galėjo įsigyti gyventojai priklausantys žemesnei klasei. Nuo to laiko gimtadienio tortas tapo gimtadienio tradicija.

  Gimtadienio tortų rūšys ir jų dekoravimo būdai

  Vieni renkasi saldų, sunkų, su daug glaisto, kitiems pakanka paprasto, švelniai pagardinto su grietinėlė apipurkšto torto. Renkantis tortą pravartu žinoti mėgstamus tortus.

  • Proginis tortas - jų yra pačių įvairiausių, su šokoladu, uogomis, vieno aukšto, dviejų aukštų ir t.t. Kiekvienas tortas skiriasi skoniu, dedamais produktais, aukščiu, svoriu. Tačiau visi tortai yra labai skanūs, o išsirinkti tinkamą padės mūsų įmonės darbuotojai.
  • Jubiliejinis tortas - ne bet koks tortas, o skirtas jubiliejui - didelei gimtadienio šventei. Tortai gali būti užsakomi ne vieno, ne dvejų, o daug daugiau aukštų. Jie gali būti gaminami ir skaičių forma, puošiami pačiomis įvairiausiomis dekoracijomis.
  • Tortas su braškėmis - tortas ypatingai tinkantis vasaros sezonu. Torto vidus ir išorė padengti braškės gabaliukais nepaliks abejingo nei vieno.

  Ruošiantis vaikų šventėms gimtadienio tortus įprasta dekoruoti  paveikslėliais, valgomomis dekoracijomis ar animacinių filmų personažais. Jeigu vykstate į jubiliejų, tortui geriausias prašmatnus dekoravimo būdas: šokoladinės figūros, vaisiai, uogos, labai daug kremo, gyvos gėlės. Svarbiausia sąlyga - nepersistengti su dekoracijomis.

  Gimtadienio torto užsakymas ir pristatymas

  Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti šviežų ir skanų gimtadienio tortą. Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius gimtadienio torto gaminimo būdus ir puošimo techniką, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko šviežio ir gražiai papuošto (pagal šventės tematiką) gimtadienio torto pasigaminimui. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktą gimtadienio tortą. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

  Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

  1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
  2. Telefonu paskambinus numeriu (8670) 000 87
  3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
  4. El.paštu info@tortai-pyragai.lt
  5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

  Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų gimtadienio torto atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną gimtadienio tortą pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.
  Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk. Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

  Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių desertų kaip:

  • Šventinis tortas su gėlėmis;
  • Vaisių ir uogų ZEFYRIUKAI;
  • Jubiliejaus tortas;
  • Proginis tortas su gėlėmis;
  • Šventinis tortas su gėle;
  • Tortas su braškėmis.

  Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.

Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

Prekių 1-36158

Page
per puslapį
Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

Prekių 1-36158

Page
per puslapį