Desertai įmonių šventėms

Mūsų konditerijos meistrai su dideliu dėmesiu ir profesionalumu kuria išskirtinius desertus verslo dovanoms ir įmonių šventėms. Mes siūlome ne tik platų asortimentą standartinių konditerijos gaminių, bet ir galimybę sukurti prabangius, individualiai pritaikytus desertus, keksiukus, tortus atitinkančius jūsų įmonės vertybes ir renginio specifiką. Kiekvienas gaminys yra unikalus meno kūrinys, kuris ne tik džiugins akį, bet ir paliks nepakartojamą įspūdį jūsų partneriams ar darbuotojams. Įmonės logotipai, spalvos ir šventės tema gali puikiai atsispindėti desertuose, todėl jie puikiai tinka ne tik kaip skanus akcentas bet kokioje šventėje, bet ir kaip originalios verslo dovanos. Mūsų tikslas - padėti jums sukurti įsimintinas akimirkas ir sustiprinti jūsų įmonės įvaizdį.

Žemiau pateikiame keletą pavyzdžių.

Mūsų konditerijos meistrai kuria išskirtinius desertus verslo dovanoms ir įmonių šventėms. Siūlome platų standartinių gaminių asortimentą ir galimybę sukurti individualiai pritaikytus desertuskeksiukustortus atitinkančius jūsų įmonės vertybes ir renginio specifiką. Įmonės logotipai, spalvos ir šventės tema gali atsispindėti desertuose, todėl jos taip pat tinka kaip skanios ir originalios verslo dovanos. 

Žemiau pateikiame keletą pavyzdžių:

Tortai su logotipais ar valgomomis nuotraukomis

Įmonės šventėms kuriame unikalius tortus su jūsų logotipu ir valgomomis nuotraukomis, kurie ne tik puikiai atrodo, bet ir skanūs. Tortai dekoruojami šviežiais vaisiais, sausainiais ir kitais gardžiais akcentais, užtikrinančiais, kad jūsų renginys būtų nepamirštamas. 

Tortai įvairių formų

Įmonės šventėms siūlome įvairiausių formų tortus, pritaikytus pagal jūsų pageidavimus. Mūsų kūrybinė komanda gali pagaminti tortus įvairių pastatų formų, tokių kaip oro uostas ar biurų pastatai. Taip pat siūlome unikalius tortus, imituojančius paletes, radijo imtuvus, kepsnines ir kitus jūsų verslui svarbius objektus.

Įvairūs pyragaičiai ir keksiukai

Įmonės šventėms siūlome gardžius pyragaičius ir keksiukus, dekoruotus pagal jūsų pageidavimus. Mūsų desertai gali būti puošti logotipais, sveikinimais ar palinkėjimais, taip pat puošti uogomis ir kitomis saldžiomis detalėmis, suteikiančiomis jūsų renginiui išskirtinumo.

Įmonės darbuotojui gimtadienio proga skirtas tortas

Šis tortas – kūrybiškas ir originalus būdas pasveikinti įmonės "Tikkurila" darbuotoją 40-tojo gimtadienio proga. Ši torto idėja puikiai atspindi įmonės veiklą, simbolizuodama kūrybiškumą bei meniškumą. Tai yra puikus pavyzdys, kaip galime pritaikyti tortų dizainus pagal įvairias įmonių sferas, kad padėtume joms švęsti svarbiausius įvykius ne tik skaniai, bet ir originaliai.

Dviejų auštų tortas skirtas įmonės gimtadieniui

Šis elegantiškas tortas yra tarsi šventinis atvirukas, atspindintis prabangą ir džiaugsmą svarbiose gyvenimo akimirkose. Įspūdingas, ryškiai mėlynos spalvos dekoras su iškilmingu užrašu pridės išskirtinumo bet kokiam šventiniam renginiui, o mažų, bet rafinuotų gėlių ir taškelių motyvai aplink kraštus sukuria subtilų, bet žavingą akcentą. Plokščias, dovanos formos viršus ne tik estetiškai patrauklus, bet ir simbolizuoja siurprizą, bei nekantrumą atidaryti ir paragauti. 

Tortas Vilniaus oro uostas

Nuotraukoje įamžintas išskirtinis konditerijos šedevras – Vilniaus oro uostas, pagamintas iš torto. Šis neįprastas kūrinys detaliai atkuria oro uosto architektūrą, kurio formos ir išdėstymas atkartoja realaus objekto bruožus. Žvilgsnį traukia detalių akcentai: balto šokolado lėktuvai, lyg tik ką nusileidę ant šokoladinio kilimo ir tūpimo tako. Šis kūrinys lyg simfonija jungiantis meną ir skonį, atskleisdamas konditerių sugebėjimą transformuoti tradicinės virtuvės ingredientus į architektūrinį šedevrą, kuris įkūnija maisto meno novatoriškumą ir estetinį jausmingumą.

Tortas EUROLYGA

Torto centre iškilmingai iškyla taurės figūra, kurios detali tekstūra ir atspalviai nuostabiai imituoja tikrą taurę – kuri neabejotinai patrauks visų žvilgsnius. Šalia taurės išryškinti metai „1999-2009“, primenantys šventės proga žymimus metus, įrašyti ant aukso spalvos ženkliuko, kuris suteikia tortui dar daugiau prabangos. Torte įkomponuotas klubo logotipas, kuris atspindi komandą ir suteikia asmeniškumo bei išskirtinumo. 

Šis tortas yra puikus pasirinkimas bet kokiai sporto komandos ar įmonės jubiliejaus šventei, simbolizuojantis tiek praeities pasiekimus, tiek ateities užmojus.

Tortas karnavalinės kaukės

Karnavalo tematikos tortas kuriame  vyrauja žaismingi karnavalo elementai – kruopščiai išpuoštos kaukės su spalvingais plunksnų ir perlų akcentais. Kiekviena kaukė yra unikali, išreikšdama šventės džiaugsmą ir nepakartojamą atmosferą. Sidabrinės ir auksinės spalvos dekoracijos – tai prabangos ir šventiškumo simbolis. Kaukių dizainas bei pastelinių atspalvių naudojimas sukuria įspūdį, lyg jos būtų paimtos tiesiai iš karnavalo. Taip pat torto centre esantis logotipas suteikia išskirtinumo ir asmeniškumo ženklą, kuris gali būti pritaikytas pagal šventės šeimininko pageidavimus.

Tortas su kaukėmis ir užrašu, puoštos teatro dienos šventei

Tortas su logotipo piešiniu, puoštas pistacijomis ir uogomis

Šis tortas – tai tikras konditerijos šedevras, įkūnijantis eleganciją ir prabangą kiekviename kąsnyje. Aksominio šokolado glaistas, kuris švelniai apgaubia tortą, suteikia jam nepriekaištingą išvaizdą bei intensyvų, sodrų skonį. Kruopščiai parinktos šviežios uogos ir žaliosios pistacijos ne tik papuošia torto kraštus, bet ir įneša vasarišką gaivumą bei įvairių skonių harmoniją. Centrinis torto akcentas – logotipas, kuris neabejotinai patrauks dėmesį ir taps pokalbių tema. 

Tortas su įmonės logotipu (valgoma nuotrauka), puoštas uogomis

Šis konditerijos šedevras yra tikras akies ir skonio džiaugsmas. Tai tortas, padengtas tobulai blizgančiu tamsaus šokolado glaistu, kuris neabejotinai suteikia prabangos pojūtį. Ant viršaus elegantiškai išdėstyti šviežių uogų akcentai: raudonų braškių skiltelės, tamsiai violetinės gervuogės, melsvos šilauogės ir figų ketvirtadaliai prideda spalvingą ir sveiką šviežumo elementą. Šios natūralios dekoracijos ne tik pagyvina torto išvaizdą, bet ir žada sodrų ir natūralų skonį. Torto centre įtaigiai išryškintas "ORDOLINE" ženklas, subtiliai puoštas baltų šokoladinių perlų borteliu, kuris prideda tekstūros ir rafinuotumo. 

Tortas su išpieštu logotipu ir užrašu, puoštas vaisiais ir uogomis

Šis prabangus tortas yra tikras akis traukantis kulinarinis šedevras, skirtas paminėti "Kauno Valstybinio Lėlių Teatro" 65-ąjį jubiliejų. Šventinis desertas pasižymi elegantišku dizainu, kuris iš karto patraukia dėmesį: ryškus baltas ir juodas spalvų kontrastas suteikia jam išskirtinumo, o torto viršuje įspūdingai išryškintas teatro logotipas. Jubiliejinis skaičius "65" išryškintas šventiškai ir skoningai, pranešdamas apie ilgametę teatro istoriją ir jo kultūrinį paveldą. 

Tortas puoštas su valgoma nuotrauka ir sausainiais makarūnais (macarons)

Šis tortas atrodo ypač prabangiai ir moderniai. Tai stačiakampio formos, padengtas blizgančiu šokolado glaistu, kurio paviršius spindi tarsi veidrodis, suteikdamas jam elegantišką išvaizdą. Viršuje įtaigiai išryškėja paveikslas su trimis figūromis, primenančiomis meno kūrinį. Torto kraštai papuošti aukso spalvos dekoratyviniais rutuliukais ir mažais, tos pačios spalvos makarūnais (macarons), kurie suteikia prabangos jausmą ir puikiai dera su torto spalva. Aukso rutuliukai yra įvairių dydžių, suteikdami dinamiškumą, o makarūnai (macarons) išdėstyti taip, kad atrodytų tarsi atsitiktinai išbarstyti, tačiau iš tiesų kiekvienas yra apgalvotai padėtas.

 

 

Tortas su įmonės logotipu (valgoma nuotrauka), puoštas vaisias ir uogomis

Šis nepriekaištingai sukurtas tortas yra tarsi vizualus pasakojimas apie nepaprastus laimėjimus ir ilgalaikę įmonės sėkmę. Kiekviena subtili detalė yra atidžiai išpildyta, pradedant nuo spalvingų šviežių vaisių, kurie sultingai žėri ant šilko baltumo kremo, iki kruopščiai išdėliotų gėlių elementų, kurie suteikia tortui ne tik prabangos, bet ir šventinės šilumos. Šis kūrinys ne tik džiugina akį, bet ir žada nepakartojamą skonio patirtį, atspindėdama įmonės sklandų kelionės taką ir šviesią ateitį.

Tortas 3 aukštų, su kaukėmis ir užrašu, puoštos teatro dienos šventei

Įspūdingas teatro tematikos tortas, puikiai tinkantis bet kuriam aktoriaus gimtadieniui ar kūrybingam teatro renginiui! Šis trijų aukštų tortas yra tikras meninis kūrinys, kuriame dominuoja klasikiniai teatro simboliai – komedijos ir tragedijos kaukės. Jos ne tik suteikia tortui išskirtinumo, bet ir puikiai atspindi teatro pasaulį. Kaukės aukso spalvos, simbolizuoja prabangą ir meninį rafinamentą, o skaidrios, sparno formos detalės suteikia lengvumo ir subtilybės įspūdį. Šių dekoro elementų blizgesys ir tekstūra atrodo itin prabangiai ant šokoladinio torto paviršiaus. 

Pyragaičiai tortukas puošti su valgomomis nuotraukomis filmo "Napoleonas'' premjerai

Nuotraukoje matomi apvalūs pyragaičiai, kurių viršūnės puoštos baltu apskritimu su spalvingu paveikslėliu. Šie pyragaičiai idealiai tinka įvairių įmonių šventėms, kadangi yra galimybė ant jų dėti individualius logotipus, atspindinčius įmonės veiklą ar prekės ženklą. Tai ne tik gardus, bet ir vizualiai patrauklus būdas pristatyti įmonę ar jos produktus renginio metu, paliekant ilgalaikį įspūdį dalyviams.

Keksiukai puošti grietinėle ir įmonės logotipu (valgoma nuotrauka)

Šioje nuotraukoje keksiukai puošti baltu kremu ir dekoruoti įmonės logotipais. Tai galėtų būti įmonės renginys ar šventė, kuomet tokie keksiukai būtų dalijami kaip skanus ir įsimintinas suvenyras. Logotipo dizainas yra paprastas ir aiškus, populiarus pasirinkimas įmonės renginiams, nes jie yra patogūs valgyti rankomis ir paprastai patinka daugeliui žmonių. Tai yra puikus pavyzdys, kaip maisto produktai gali būti panaudoti ne tik kaip skanėstai, bet norint ir pabrėžti įmonės veiklą.

Keksiukai puošti grietinėle ir įmonės logotipu (valgoma nuotrauka)

Keksiukai su skirtingais puošimais skirti pavaišinti kolektyvą

Šioje nuotraukoje matome prašmatniai atrodančius keksiukus, puošnius ir viliojančius savo elegancija. Kiekvienas iš jų vilioja akį savo skirtingais puošimais.  Kai kurie iš jų papuošti raudonomis uogomis, suteikiančiomis ne tik spalvos, bet ir natūralaus skonio akcentą. Kiti - elegantiškais šokolado gabalėliais, kurie žada tirpstantį malonumą kiekviename kąsnyje. Keksiukai puošti valgomonis nuotraukomis, kurie gali būti su įvairiais paveikslėliais ar įmonių logotipais. Šis dizainas suteikia keksiukams prabangos jausmą, taip pat pabrėžia individualumą ir išskirtinumą.