Saldus šventinis stalas

Mūsų konditerijos komanda su meile ir kūrybiškumu kuria nepakartojamus desertus, tortus, keksiukus, pyragaičius, sausainius jūsų šventiniam stalui. Mes siūlome platų ir įvairų asortimentą, tačiau mūsų klientai turi galimybę ne tik pasirinkti iš esamų variantų, bet ir užsisakyti visiškai individualius konditerijos gaminius, pagamintus pagal jų asmeninius poreikius, pageidavimus, šventės temą ir atributiką. Kiekvienas desertas gali būti pritaikytas jūsų šventės charakteriui, spalvoms ir netgi teminei simbolikai, kad jūsų šventinis stalas būtų ne tik skanus, bet ir nepakartojamai išskirtinis.

Žemiau pateikiame keleta pavyzdžių.

Proginis tortas 2 aukštų su makarūnais (macarons)

Nuotraukoje matomas prabangių konditerijos gaminių puoštas šventinis stalas. Dominuoja dviejų aukštų tortas su šokolado nubėgimais, žaismingais makarūnais ir šokoladiniais papuošimais, simbolizuojantis rafinuotumą ir skonį. Šalia – tobulos formos makarūnai ir desertai indeliuose, kurie ne tik papildo spalvų gamą, bet ir žada išskirtinį skonį. 

Krikštynų tortas ir keksiukai puošti šviežiais vaisiais

Nuotraukoje matomas išdėstytas krikštynų saldus stalas, kuris lyg užburtas saulės spindulių, kviečiantis paragauti. Šviežiomis uogomis papuoštas tortas, spalvingi prancūziški makarūnai, šokoladiniai keksiukai su uogomis, kanelės, cake popsai. Šis gurmaniškas vaizdas – puikus pasirinkimas kiekvienai šventei, kuris ne tik džiugina akį, bet ir paliks neišdildomą įspūdį.

 

 

Vestuvių tortas su pyragaičiais ir sausainiais

Nuotraukoje pavaizduotas elegantiškas desertų stalas, įrengtas iškilmingai vestuvių šventei. Šilto baltumo užuolaida kaip fone pabrėžia prabangiai sudėliotų desertų, tokie kaip kreminės spalvos tortas su sferiniais akcentais viršuje, pastelinės spalvos makarūnai, subtiliai išdėstyti ant sidabrinio padėklo, ir gausybė žavingų pyragaičių priderintų prie torto. 

Gimtadienio tortas su flamingais ir keksiukais

Nuotraukoje pavaizduotas akį traukiantis desertų staliukas. Pagrindinis akcentas – tai rožinės spalvos tortas, dekoruotas tropinėmis gėlėmis ir vaisiais, tarp kurių išsiskiria elegantiškas flamingo motyvas. Šalia torto dekoruoti keksiukai, kurie dera su bendra šventės tema. Šis staliukas neabejotinai yra šventė akims ir skrandžiui, puikiai tiksiantis bet kokiam šventiniam renginiui ar ypatingai progai.

Nuogas (nude, naked) tortas su uogomis ir keksiukais

Nuotraukoje pavaizduotas elegantiškai prabangus dviejų aukštų tortas, puoštas gaiviomis figomis ir švelniai žydrų bei juodų uogų spalvų palete, kurias papildo rozmarino šakelių akcentai. Šalia torto – viliojantys keksiukai, su grietinės kremu ir uogomis. Kiekvienas desertas šioje nuotraukoje yra ne tik akį traukiantis grožis, bet ir nepakartojamo skonio, kviečianti mėgautis kiekvienu kąsneliu.

Krikštynų tortas su įvairiais desertais šventei

Nuotraukoje matomas žavingas krikštynų desertų stalas su dviejų aukštų tortu, papuoštu spalvotais akcentais, aukso žvaigždutėmis ir angeliuku. Aplinkui išdėstyti desertų indeliai, keksiukai, cake popsai, mažieji šedevrai - tai pastelinių atspalvių sausainiai makarūnai. Kiekviena detalė parinkta atidžiai, siekiant sukurti estetiškai patrauklų ir saldų patyrimą šventės svečiams.

Šventinis saldus stalas dekoruotas paukščiukų tematika

Nuotraukoje pavaizduotas žavingas desertų staliukas, kurio širdis – žaismingai dekoruotas baltas tortas su spalvingais akcentais. Ant torto viršūnės sėdi mielas šokoladinis paukštelis, o šalia išdėstyti įvairiaspalviai makarūnai, kurie atrodo tarsi maži meno kūriniai. Šis staliukas idealiai tinkantis tiek vaikų gimtadieniui, tiek stilingai šeimos šventei.