Tortai Vilniuje

Tortai Vilniuje

Džiugu, kad čia užsukote. Žinome, kad ieškote kur yra gaminami skanūs tortai Vilniuje, todėl paruošėme keletą skanių pasiūlymų, kuriuos gali išsirinkti ir užsisakyti.
Užsuk į skyrelį - Tortai. Ir kai paragausi išsirinktą tortą, būtinai pasidalink su savo draugais kur kiekvieną dieną randasi skanūs užsakomieji Tortai Vilniuje.

Jūratės Gulbinienės tortų svetainėje yra kelių rūšių tortai:

 • Standartiniai;
 • Užsakomieji;
 • Gimtadienių;
 • Vaikiški;
 • Vestuviniai;
 • Krikštynų;
 • Kalėdiniai.

Taigi, kai tau ar tavo draugams reikalingi skanūs tortai Vilniuje, prisimink, kad Jūratė kepa labai skanius tortus ir kitus saldžius gaminius.

Tortų paieška

Vilnius – tai miestas, dar kitaip žinomas kaip Lietuvos sostinė. Vilniuje apstu prekybos centrų, kavinių, barų, pramogų vietų, viešųjų įstaigų. Gyventojai turi gausų pramogų ir poilsio pasirinkimą, kurią kavinę aplankyti ir kokį maistą ragauti renkasi iš didesnio sąrašo. Vilniečiai kaip ir tikriausiai daugelis lietuvių - mėgsta skanauti saldumynus, dalinasi įžvalgomis artimųjų, pažįstamų ar kolegų rate, noriai leidžiasi į tortų paieškas. Įmonių, kurios užsiima tortų kepimu Vilniuje yra apstu.

Kiekvieno pirkėjo poreikiai skiriasi ir kiekvienas ieškodami tinkamo gaminio pirma pagalvoja apie savo poreikius. Apsilankę Jūratės Gulbinienės įmonėje kiekvienas įgyvendins savo saldžiausius troškimus ir turės progą užsisakyti norimą tortą. Jeigu tuo metu norimo skonio nerasite, nenusiminkite, o pasakykite mums savo pageidavimus!

Perkamiausios tortų rūšys

Įsimintiną šventinė proga be skanutėlio torto  neįsivaizduojama. Keletas pamėgtų pirkėjų rūšių:

 • Gimtadienio tortai. Gimtadienio tortas – pagrindinis gimtadienio šventės atributas, kurį pagal jūsų pageidavimus papuošime norimomis dekoracijomis.
 • Krikštynų tortai. Vaiko krikštynos įsimintina šventė tėvams, artimiesiems ir, žinoma, mažyliui, nes visas dėmesys ypatingą dieną skiriamas jam. Krikštynose tortas yra būtinybė.
 • Vestuviniai tortai. Vestuvės – vienintelė, įsimintiniausia ir iškilmingiausia šventė jaunavedžiams. Vestuvinis tortas turi nustebinti savo skoniu ir išvaizda.
 • Kalėdiniai tortai. Kalėdų šventė visiems asocijuojasi su jaukumu, šiluma, artimųjų susirinkimu prie bendro stalo. Šiai progai didelį dėmesį rekomenduojame skirti tinkamo torto pasirinkimui.
 • Vaikiški tortai. Vaikų mėgstami ir būtini visoms vaikų šventėms. Tortai puošiami skaičiais, animaciniais filmukų herojais, figūrėlėmis, apliejami šokolado glaistu. 

Tobulo torto pasirinkimas kiekvienai progai

Ar ir jūs esate iš tų žmonių, kuriems torto pasirinkimas yra misija neįmanoma? Nieko baisaus, jeigu dėmesį sutelksite į sąrašą.

Turite žinoti kokio torto ieškote. Tortai yra įvairūs: proginiai, vestuviniai, šventiniai, skirti paprastiems pasisėdėjimams ar susitikimams.

Pasirinkite geriausią tortų kepyklą ar parduotuvę. Renkantis tinkamą, atkreipkite dėmesį į gaminamų tortų skonius, dekoravimo būdus.

Būkite numatę išlaidas - kiek galite išleisti tortui, ir būkite nuoširdūs su savimi. Taip pasirinksite jūsų poreikius atitinkantį tortą neviršydami numatytos sumos.

Išsirinkite norimą skonį. Tortų skonis pats įvairiausias, todėl rinkitės pagal save. Jeigu nežinote kokio skonio torto norite, tam esame mes - konditeriai.

Būkite numatę šventės dalyvių skaičių. Esant dideliam svečių skaičiui nebūtina užsakyti vieno didelio torto. Galima užsakyti vieną didesnį ir kelis mažesnius, skirtingų skonių.

Tortų Vilniuje užsakymas ir pristatymas

Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti šviežų ir skanų tortą. Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius tortų gaminimo būdus ir puošimo techniką, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko šviežio ir gražiai papuošto (pagal šventės tematiką) torto pasigaminimui. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktą tortą. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

 1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
 2. Telefonu paskambinus numeriu (8670) 000 87
 3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
 4. El.paštu jurate@tortai-pyragai.lt
 5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų torto atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną tortą pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.

Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk.

Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių desertų kaip:

 • Gimtadienio tortai;
 • Vaikiški tortai;
 • Proginiai tortai;
 • Vestuviniai tortai;
 • Unikalūs tortai;
 • Šventiniai tortai.

Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.