Tortai skaičiai

Tortai skaičiai

  Gimtadienis yra kiekvieno asmeninė ir išskirtinė šventė. Norite dar labiau pabrėžti jubiliejų, gimtadienį? Siūlome pasirinkti tortą su skaičiais. Skaityti daugiau...

  Tortai skaičiai

  Gimtadienis – ypatinga šventė kiekvienam. Gal todėl, kad ši šventė švenčiama tik vieną kartą metuose. Kad ši ypatinga diena būtų paminėta įsimintinai, rekomenduojame užsisakyti skaičiaus formos tortą arba kelis tortus. Jeigu švenčiate 40, galite užsisakyti du tortus - vienas tortas ketverto, o kitas nulio formos. Jeigu švenčiančiami 9 metai - pakaks ir vieno torto. Net neabejojame, kad kiekvienas suaugęs ar vaikas, bus nustebintas gavęs tokią saldžią dovaną.

  Tortai gaminami įvairiausių skonių, formų ir dydžių. Kiekvieno torto gaminimo būdas gali skirtis dėl skirtingos torto struktūros ir dekoravimo stiliaus. Dėl šios priežasties pravartu žinoti, kokio skonio tortus ir kokį dekoravimo būdą mėgsta švenčiantis gimtadienį žmogus. Tai sužinoti galite išsiaiškinę jubiliato poreikius arba kreipiantis patarimo į Jūratės Gulbinienės kepyklėlės konditerius, kurie su malonumu yra pasiruošę išklausyti ir pasistengti pagaminti jums patį skaniausią, gražiausią ir tinkamiausią tortą.

  Tortai skaičiai su palinkėjimais įvairiomis formomis

  Tortas su palinkėjimais, net neabejojame, kad visiems šventės dalyviams paliks įspūdį. Palinkėjimai ant torto gali būti užrašomi žodžiais, dekoruojami valgomomis figūromis ar pinigų banknotais. Apsilankę Jūratės Gulbinienės kepyklėlėje arba internetinėje parduotuvėje galite įsigyti tokių tortų:

  • Jubiliejaus tortas trisdešimt. Šokoladinis tortas, puoštas valgomais pinigų banknotais. Torto svorį ir dekoravimo būdą galite pasirinkti atsižvelgiant į šventės dalyvių skaičių ir, žinoma, jubiliato pageidavimus.
  • Jubiliejaus tortas septyniasdešimt. Septyniasdešimt – iškilmingas skaičius, todėl šį tortą rekomenduojame puošti iškilmingai. Toks tortas privalo būti ne bet koks, o ypatingas.
  • Jubiliejinis tortas devyniasdešimt. Devyniasdešimt - tai labai garbingas skaičius, todėl tortas privalo būti išskirtinis, bet jį gaminant turi būti nepersistengta. Torto svorį, formą, dekoravimo būdą, dedamus produktus galite pasirinkti jūs patys. Mūsų konditeriai išklausę jūsų pageidavimus, pasistengs, kad pagamintas tortas atitiktų jūsų lūkesčius.

  Tortai gaminami visoms metų sukaktims, pagal jūsų pageidavimus. Jeigu norite nustebinti savo mažametį sūnų, užsakyti tortą ką tik gimusiam kūdikiui ar nustebinti paauglę dukrą - parašykite mums, o mes pageidavimus išpildysime torto pavidalu.

  Torto puošimo ypatumai

  Torto puošimas - tai vienas iš pagrindinių būdų tortą paversti išskirtiniu. Tortai skaičiai turi daug puošimo būdų. Kaip populiariausius galima išskirti: torto puošimą glazūra arba apliejimą šokoladiniu glaistu. Torto viršus dažnai puošiamas valgomomis dekoracijomis, kurios tortui suteikia išskirtinę išvaizdą. Gimtadienio proga populiariausi palinkėjimai jubiliatui yra:  meilės, sveikatos, pinigų, kelionių. Tai kodėl šių palinkėjimų neišreikšti valgomomis dekoracijomis arba parašytais žodžiais ant torto viršaus? Tai puiki idėja bei staigmena gimtadienį švenčiančiam žmogui!

  Tortų skaičių užsakymas ir pristatymas

  Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti šviežų ir skanų tortą skaičiai. Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius torto skaičiaus gaminimo būdus ir puošimo techniką, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko šviežio ir gražiai papuošto (pagal šventės tematiką) torto skaičiaus pasigaminimui. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktą tortą skaičių. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

  Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

  1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
  2. Telefonu paskambinus numeriu (8670) 000 87
  3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
  4. El.paštu info@tortai-pyragai.lt
  5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

  Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų torto skaičiaus atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną tortą skaičių pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.
  Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk. Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

  Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių desertų kaip:

  • Tortas skaičiai;
  • Jubiliejaus tortas skaičiai.

  Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.

Filtras
Rikiuoti didėjančia tvarka

3 Įrašai(-ų)

per puslapį
Filtras
Rikiuoti didėjančia tvarka

3 Įrašai(-ų)

per puslapį