0

Jūsų krepšelis yra tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
 

Paslaugos

Automobilis su šaldymo įranga

Pristatymas

Užsisakykite pageidaujamą skanėstą, o pristatymo rūpesčius palikite mums. Jūsų pasirinktą desertą, specialiai tam pritaikyta įranga, atvešime į nurodytą vietą, todėl būsite užtikrinti, jog saldėsiai bus neištirpę ir neapgadinti. Sužinok daugiau.

Puošti tortai, pyragai, pyragaičiai, keksiukai

Puošimas

Išsirinkite sau patinkantį papuošimą iš mūsų siūlomų variantų arba pastabų laukelyje aprašykite bei įkelkite nuotrauką su savo pageidavimais. Bendraudami sukursime unikalius, būtent Jums pritaikytus papuošimus. Ieškant skanėsto šventiniam stalui svarbu ne tik skonis, bet ir papuošimai. Todėl mes visuomet išklausome Jūsų norus ir kartu sukuriame būtent Jūsų šventei tobulai tinkamą desertą.

Degustuojamas tortas, pyragas, pyragaitis, keksiukas ir sausainis

Degustacija

Saldus gardėsis — neatsiejamas šventės atributas, todėl visi norime, jog jo skonis nepaliktų abejingų. Todėl mes savo klientams siūlome pasirinktų skanėstų išankstinę degustaciją. Išsirinkę tinkamą skonį nepatirsite nemalonių netikėtumų šventės metu.

skanėstų Dovanų kuponas

Dovanų kuponas

Dovanų kuponas saldėsiui — pasirinkimas, su kuriuo niekada neprašausite pro šalį. Kupono gavėjas galės išsirinkti sau patinkantį gardėsį iš viso mūsų gaminamo asortimento.

Saldi dovanėlė jūsų artimiesiams, klientams, kolegoms ar partneriams

Dovana

Saldžios dovanėlės verslo partneriams, kolegoms ar klientams — puikus būdas parodyti dėmesį ir pasveikinti artėjančių švenčių proga. Užsisakykite norimą gardėsį, išsirinkite papuošimą ir jis bus pateikiamas kaip dovanėlė.

Konditerė padeda išsirinkti norimą skonį

Siūlykite savo skonį

Esame atviri pasiūlymams, todėl neapsiribojama vien žinomais receptais. Siūlykite savo skonio derinius ir mes pasistengsime juos įgyvendinti. Pabendraukime.