0

Jūsų krepšelis yra tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.
 

Paslaugos

Pristatymas

Užsisakykite pageidaujamą produktą, o pristatymo rūpesčius palikite mums. Jūsų pasirinktą desertą, specialiai tam pritaikyta įranga, atvešime į nurodytą vietą, todėl būsite užtikrinti, jog produktai bus neištirpę ir neapgadinti.

Puošimas

Išsirinkite sau patinkantį papuošimą iš mūsų siūlomų variantų arba pastabų laukelyje aprašykite bei įkelkite nuotrauką su savo pageidavimais. Bendraudami sukursime unikalius būtent Jums pritaikytus papuošimus. Ieškant skanėsto šventiniam stalui svarbu ne tik skonis, bet ir papuošimai. Todėl mes visuomet išklausome Jūsų norus ir kartu sukuriame būtent Jūsų šventei tobulai tinkamą desertą.

Degustacija

Saldus gardėsis - neatsiejamas šventės atributas, todėl visi norime, jog jo skonis nepaliktų abejingų. Todėl mes savo klientams siūlome pasirinktų produktų išankstinę degustaciją. Išsirinkę tinkamą skonį nepatirsite nemalonių netikėtumų šventės metu.

Dovanų kuponas

Dovanų kuponas saldėsiui – pasirinkimas, su kuriuo niekada neprašausite pro šalį. Kupono gavėjas galės išsirinkti sau patinkantį gardėsį iš viso mūsų asortimento. Be to, kuponą galima naudoti kelis kartu, kol yra išnaudojama visa jame nurodyta suma.

Dovana

Saldžios dovanėlės verslo partneriams, kolegoms ar klientams – puikus būdas parodyti dėmesį ir pasveikinti artėjančių švenčių proga. Užsisakykite norimą gardėsį, išsirinkite papuošimą ir jis bus pateikiamas kaip dovanėlė.

Siūlykite savo skonį

Esame atviri pasiūlymams, todėl neapsiribojama vien žinomais receptais. Siūlykite savo skonių derinį ir mes pasistengsime jį įgyvendinti.