Sausainiai su varške

Sausainiai su varške

  Sausainiai su varške — tai gardi sluoksniuotos tešlos skarelė su varškės įdaru. Skaityti daugiau..

  Sausainiai su varške

  Varškė – daug naudingų maisto medžiagų turintis pieno produktas. Valgydamas varškę žmogus įsisavina didelį kiekį baltymų. Baltymai atlieka daug svarbių funkcijų žmogaus organizme. Varškę naudinga valgyti kiekvienam, o mėgstantiems saldžią varškę, produktą gali pagardinti cukrumi ar cinamonu. Artėjant šventėms ar norint pasilepinti puikus sprendimas pasigaminti sausainių su varške. Sausainiai su varške gaminami iš miltų, sviesto, kepimo miltelių, druskos ir varškės. Kad sausainiai būtų dar skanesni, juos galima pagardinti į įdarą įdedant razinų, cinamono, iškeptus sausainius apibarstyti cukrumi.

  Dažniausiai gaminami sausainiai su varške

  Šių sausainių gaminimo būdų yra daug, bet vieni populiariausių yra šie:

  • Sausainiai SKARELĖS su varške ir razinomis. Sausainiai pagaminti iš sluoksniuotos tešlos, o įdarui naudojama varškė ir razinos. Norint saldesnio įdaro, įdarą galima pagardinti cinamonu. Tiems kam patinka razinos, varškė ir cinamonas, net neabejojame, kad sausainiais liks sužavėti.
  • Sausainiai SKARELĖS su varške. Sausainiai pagaminti iš sluoksniuotos tešlos. Tešlos įdarą sudaro natūrali varškė su maskarponės sūrio įdaru. Į sausainių įdarą galite dėti ir riešutų, tačiau jeigu jų nevartojate ar esate jiems alergiškas, galite jų nedėti, sausainiai nepraras savo skonio.

  Šie dviejų rūšių sausainiai gaminami Jūratės Gulbinienės kepyklėlėje. Todėl juos galite užsisakyti pas mus.

  • Paprasti varškės sausainiai. Išorėje traškūs, viduje minkšti ir drėgni. Nėra abejonių, kad šie sausainiai patiks kiekvienam dėl savo sotumo ir ne per didelio saldumo.

  Sausainių formos

  Lietuvoje sausainiai su varške dažniausiai gaminami trikampio arba skarelės formos. Trikampė forma yra formuojama taip: iš iškočios tešlos stikline išspaudžiami apskritimai, kurie turi būti perlenkiami pusiau.

  Apskritimus pusiau būtinai reikia perlenkti du kartus.

  Skarelės forma yra išgaunama keliais būdais:

  1. Pirmas būdas – iškočiota tešla supjaustoma kvadratėliais, į kvadratėlius sudedamas įdaras. Sudėjus įdarą turi būti užlenkiami ir lengvai suspaudžiami tešlos kraštai.
  2. Antrasis būdas yra paprastesnis – tešloje išspaudžiami apskritimai, į kuriuos dedamas pasirinktas įdaras. Įdėjus įdarą apskritimai būtinai turi būti perlenkti kelis kartus, kad kepant sausainiams įdaras neišsileistų.

  Jūratės Gulbinienės kepyklėlėje galite įsigyti skarelės formos sausainių su varške. Jeigu turite papildomų pageidavimų, nepamirškite jų išsakyti užsakymo metu, o mes pasistengsime jūsų pageidavimus išpildyti.

  Sausainių puošimo būdai

  Sausainių su varške puošimas yra vienas iš paprasčiausių. Sausainių viršus apibarstomas riešutais, cukrumi ar cinamonu – tai suteikia sausainiams papildomo skonio ir saldumo. Rečiau naudojamas puošimo būdas - sausainiai aplieti šokolado glajumi.

  Tinkamą puošimo būdą geriausia rinktis pagal šventės tematiką, kurioje bus dalyvaujama. Puošiant sausainius svarbiausia yra nepersistengti, juk norime, kad gardėsiai sudėti ant stalo patrauktų akį, o neatstumtų. Todėl jeigu baiminatės, kad jūsų gaminti sausainiai gali atstumti  – patikėkite sausainių gaminimą ir puošimą mūsų konditeriams!

  Sausainių su varške užsakymas ir pristatymas

  Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti šviežių ir skanių sausainių su varške. Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius sausainių su varške gaminimo būdus ir puošimo techniką, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko šviežių ir gražiai papuoštų (pagal šventės tematiką) sausainių su varške pasigaminimui. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktus sausainius su varške. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.  

  Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

  1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
  2. Telefonu paskambinus numeriu (8670) 000 87
  3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
  4. El.paštu info@tortai-pyragai.lt
  5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

  Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų sausainių su varške atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną sausainius su varške pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.

  Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk. Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

  Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių desertų kaip:

  • Sausainiai SKARELĖS (su varške ir razinomis);
  • Sausainiai SKARELĖS (su varške).

  Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.

Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

2 Įrašai(-ų)

per puslapį
Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

2 Įrašai(-ų)

per puslapį