Mūsų Misija ir Vertybės

Mūsų misija - teikti džiaugsmą

Per emociją, vaizdą, kvapą ir skonį

Esame čia, kad teikti džiaugsmą per pojūtį ir emociją. Kuriant, jausmas įsilieja į skonį, vaizdą ir kvapą. O visa tai džiugina, pasaldina, teikia malonumą ar leidžia pabėgti, atitrūkti ir pasimėgauti akimirka per ypatingas šventes ar tiesiog kasdienybėje.

Mūsų vertybės

Mes suprantame, kad esame nesibaigiančiame kelyje į visą tai… Nuoširdžiai tikime ir nuolat judame pirmyn:

GERBIAME VIENAS KITĄ. Išklausome, stengiamės suprasti ir išjausti. Svarbu kiekvienam jaustis saugiu ir gerbiamu.

TOLERUOJAME SKIRTUMUS. Visi esame su sava, per gyvenimą atsinešta patirtimi - tad mūsų mintys ir nuomonės gali skirtis. Visą tai suprantame ir su pagarba priimame skirtumus.

NUOŠIRDŽIAI BENDRAUJAME. Kiekvienas mums nuoširdžiai rūpi – tad teikiame pirmumą šiltam, neformaliam bendravimui.

SIEKIAME KOKYBĖS. Kuriame su jausmu ir emocija – taip siekiame geriausio rezultato, pirmumą teikiant natūralumui, tvarumui ir aukštai kokybei.

IŠŠŪKIUS PRIIMAME KŪRYBIŠKAI. Tikime, kad genialumas slypi paprastume. Optimistiškai žiūrime į iššūkius, nes tai galimybė keistis ir keisti.

DŽIAUGIAMĖS PASIEKIMAIS. Kiekviena veikla susideda iš daugybės mažų detalių, žingsnelių, veiksmų ir pačio proceso. Kasdien džiaugiamės kiekvienu mažu dalyku, o jie visi kartu ir sukuria galutinį rezultatą, kuriuo didžiuojamės.

NUOLAT TOBULĖJAME IR AUGAME. Tai nesibaigiantis kelias, kuriame nuolatos tobulėjame, ieškome, atrandame, augame, mokomės iš klaidų ir niekados nesustojame. Mes nuolatos judame savo tikslo link - TEIKTI DŽIAUGSMĄ.