Medaus tortai

Medaus tortai

  Medaus tortai — nuo seno mėgstami ir populiarūs tortai. Skaityti daugiau...

  Medaus tortai ne tik mėgstantiems medų

  Medaus tortai – tai ypatingi tortai nukeliantys mus į gražiausius ir įsimintiniausius prisiminimus. Medaus tortai švenčių metu puikuojasi beveik ant kiekvieno stalo. Tortą kepa mamos, močiutės namuose, laukdamos grįžtančių savo vaikų namo arba besiruošdamos šventėms. Tikriausiai kiekvienam teko ragauti ypatingojo medaus torto ir žinote jo nuostabų skonį. Jeigu neteko, nelaukite ir paragaukite kuo greičiau! Tikime, kad jis taps jūsų nauja šeimos tradicija. Praktikoje įprasta manyti, kad medaus tortai skirti medaus mėgėjams, bet tai mitas.

  Medaus torto istorija

  Medaus tortai yra vieni populiariausių tortų Rusijoje. Pirmasis medaus tortas buvo pagamintas XIX a. jauno kulinaro, kuris siekė padaryti įspūdį imperatorienei. Imperatorienė nemėgo medaus, bet tortu liko sužavėta. Sugrįžus į dar senesnius laikus, sužinome, kad medaus torto istorija siekia akmens amžiaus laikus. Tuo laiku priešistoriniai žmonės sugalvojo sumaišyti miltus ir medų, kad iškeptų saldų pyragą. Tais laikais medus buvo laikomas dievų maistu ir aukojimų metu buvo aukojami medaus pyragaičiai. Senovės graikai ceremonijoms gamindavo medaus pyragus. Medaus tortas Lietuvoje išpopuliarėjo praeitame amžiuje.

  Šventiniai medaus tortai

  Medaus tortas – tinkamas desertas kalėdiniam švenčių stalui. Kalėdos atneša ramybę ir jaukumą į mūsų namus, o šventinis medaus tortas papildomai pripildys šią šventę džiugių ir saldžių skonio akimirkų.

  Pas mus galite įsigyti medaus skonio tortą, kuris pagamintas iš medaus lakštų gabalėlių su grietinės ir grietinėlės kremu.

  • Klasikiniai medaus tortai - įprasti, bet nepamirštami tortai, kurių skonis neturi lygių. Šiuos tortus įprasta gaminti vieno aukšto, bet galima ir kelių aukštų. Puikus pasirinkimas einant net į didelį šventinį vakarėlį.
  • Medaus tortai su grietinėlės kremu - tortai, kurie yra ne tokie sausi jeigu lyginsime su klasikiniu medaus tortu. Tortui šlapumo suteikia trapių minkštesnių papločių formavimas.
  • Medaus tortai su džiovintų slyvų įdaru - tortų gamyba užtruks iki 4 valandų ir svečiai jo nepamirš ilgą laiką. Ypač jeigu jie yra slyvų mėgėjai. 

  Torto dekoravimo būdai

  Tortą dekoravimo būdų yra daug ir skirtingų. Jeigu medaus tortas bus nešamas į ypatingą šventę, siūlome jį pertepti šokolado glajumi, o torto šonus aptepti grietinėle ir papuošti šokoladinėmis figūromis. Vaikų gimtadieniams puikus dekoravimo pasirinkimas - M&M saldainiai arba vaikų mėgstamos personažų figūros. Tortui ypatingos išvaizdos suteikia vaisiai arba uogos.

  Esant poreikiui dėl torto dekoravimo, kreipkitės į mus. Atsiųskite nuotrauką su torto puošimo pavyzdžiu ir mes tą padarysime už jus. Papuošime tortą jūsų mylimais vaikų personažų veikėjais, sukursime šokoladinius šedevrus ar papuošime kitais unikaliais būdais.

  Medaus torto užsakymas ir pristatymas

  Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti šviežų ir skanų medaus tortą. Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius medaus torto gaminimo būdus ir puošimo techniką, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko šviežio ir gražiai papuošto (pagal šventės tematiką) medaus torto pasigaminimui. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktą medaus tortą. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

  Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

  1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
  2. Telefonu paskambinus numeriu (8670) 000 87
  3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
  4. El.paštu info@tortai-pyragai.lt
  5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

  Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų medaus torto atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną medaus tortą pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.

  Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk.

  Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

  Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių desertų kaip:

  • MEDUTIS (tortas BIČIULIS);
  • MEDAUS tortas;
  • PERSIKINIS biskvitinis medaus tortas;
  • VAISINIS MEDUTIS (tortas VAISINIS BIČIULIS).

  Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.

Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

4 Įrašai(-ų)

per puslapį
Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

4 Įrašai(-ų)

per puslapį