Skruzdėlynai

Skruzdėlynai

  Saldūs, trapūs ir lengvi skruzdėlyno lakštai, kruopščiai pertepti gardžiu medaus glaistu, derinys, kuriam, tiesiog neįmanoma atsispirti. Skaityti daygiau...

  Skruzdėlynai jūsų saldžioms akimirkoms

  Skruzdėlynas tikriausiai yra visiems žinomas saldus desertas. Lakštai, aplieti dideliu medaus kiekiu, pats geriausias prisiminimas iš vaikystės iki iš šių dienų. Tikriausiai kiekvienas prisimena tas akimirkas, kai mama gamindavo skruzdėlynus, o mes, vaikai, šmirinėdavome po namus laukdami pagaminto skruzdėlyno.

  Skruzdėlyno gaminimas nėra paprastas, todėl ne visiems jį pavyksta pasigaminti. Tačiau visada yra galimybė skruzdėlyną užsisakyti Jūratės Gulbinienės kepyklėlėje kur konditeriai kepa skruzdėlynus įvairiomis progomis. Taip pat jie puošiami pagal jūsų pageidavimus ir pagal poreikį pristatomi į numatytą vietą visiškai šviežūs. Skruzdėlynas – puikus pasirinkimas bet kokiai šventei.

  Kitokie skruzdėlynai pasaulyje

  Ne visose šalyse skruzdėlynai gaminami vienodai. Rusijoje skruzdėlynas yra vadinamas skruzdėlyno pyragu. Pyragas gaminamas iš sausainių su trupiniais, graikinių riešutų ir karamelės kremo. Pyragas pavadintas skruzdėlynu dėl vienos priežasties – jis primena gyvą skruzdėlyną.

  Brazilijoje gaminamas skruzdėlyno tortas. Pradžioje pagaminamas biskvitas, tuomet į biskvitą  įmaišoma šokolado arba mini šokolado drožlių. Pagamintas pyragas apliejamas šokolado glajumi. Ukrainoje skruzdėlynas gaminamas kaip pyragas ir pavadintas „Skruzdžių kalnelis“. Paruošiama tešla dalijama į 3 atskiras dalis ir kepami 3 pyrago lakštai. Iš lakštų yra gaminamas pyragas, kuris užpilamas paruošta saldžia masės konsistencija ir apiberiamas riešutais. Brazilijoje ir Ukrainoje gaminami skruzdėlynai primena tikruosius skruzdėlynus.

  Lietuviškas skruzdėlynas laikomas tradiciniu patiekalu. Manoma, kad šis receptas buvo sugalvotas siekiant paįvairinti valgiaraštį, nes praeituose amžiuose produktų ir konditerijos gaminių pasirinkimas nebuvo didelis. Skruzdėlynas yra nuolat tobulinamas ir dažniausiai patiekiamas per šventes.

  Šventiniai skruzdėlynai

  Lietuviški skruzdėlynai yra tie konditerijos gaminiai, kurie dažniausiai patiekiami ant šventinio stalo. Gaminiai dažnai užsakomi vestuviniam saldžiam stalui, susibūrimams, gimtadieniams ar kitoms mūsų šventėms. Apsilankę jūratės Gulbinienės kepyklėlėje arba puslapyje tortai-pyragai.lt galite įsigyti šių skruzdėlynų:

  • Velykinis skruzdėlynas - spalvingas skruzdėlynas, papuoštas cukrinėmis gėlėmis, margučiais. Gaminys tikrai sukels Velykinę nuotaiką ir net neabejojame, kad jo paragaus visi. Skruzdėlyną papuošime pagal jūsų pageidavimus.
  • Vestuvinis skruzdėlynas - vestuvėse besipuikuojantis, tinkamo aukščio skruzdėlynas atrodo įspūdingai. Skruzdėlynas skanaujamas lakštais ir juos populiaru puošti baltomis gėlėmis.
  • Proginis skruzdėlynas - skruzdėlynas papildytas įvairiomis saldžiomis gėrybėmis. Skruzdėlyno lakštai, grybukai, cukrinės gėlės. Šiuos skruzdėlynus galime pagaminti visiškai paprastus arba tokius, į kurių vidų būtų patalpintas kitas skanėstas: tortas, pyragas, šimtalapis ar kitas desertas.

  Skruzdėlyno užsakymas ir pristatymas

  Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti šviežų ir skanų skruzdėlyną. Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius skruzdėlyno gaminimo būdus ir puošimo techniką, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko šviežio ir gražiai papuošto (pagal šventės tematiką) skruzdėlyno pasigaminimui. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktą skruzdėlyną. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

  Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

  1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
  2. Telefonu paskambinus numeriu (8670) 000 87
  3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
  4. El.paštu info@tortai-pyragai.lt
  5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

  Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų skruzdėlyno atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną skruzdėlyną pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.

  Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk. Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

  Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių desertų kaip:

  • Velykinis skruzdėlynas;
  • Vestuvinis skruzdėlynas;
  • Skruzdėlynas Barbė;
  • Proginis skruzdėlynas;
  • Šventinis skruzdėlynas;
  • Proginis skruzdėlynas su Šimtalapiu.

  Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.

Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

14 Įrašai(-ų)

per puslapį
Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

14 Įrašai(-ų)

per puslapį