Meduoliniai sausainiai

Meduoliniai sausainiai

  Meduoliniai sausainiai — klasikiniai visų mėgstami sausainiai. Skaityti daugiau..

  Meduoliniai sausainiai - nesenstanti Kalėdų tradicija

  Gimtadienio šventė sunkiai įsivaizduojama be torto, Helovinas be saldainių, o Kalėdos be meduolinių sausainių. Joks kitas skanėstas nėra tiek susijęs su Kalėdomis kaip Meduoliniai sausainiai, kuriuos išvysime beveik ant kiekvieno šventinio stalo.

  Kinams pradėjus auginti imbiero šaknis ir po pasaulį išplitus imbieriniams sausainiams, sausainiai pamažu pradėjo įgauti meduolio formą. Tais laikais sausainiai buvo formuojami taip, kad būtų panašūs į gyvūnus arba svarbius visuomenės veikėjus. Karalienės Elžbietos I-osios dėka sausainiai pradėti dekoruoti. XX a. Vokietijoje išpopuliarėjo Kalėdų eglutės, kurios pradėtos puošti pagamintais ir dekoruotais meduoliniais sausainiais. Ši tradicija išplito po visą pasaulį, Kalėdų eglutė ir meduoliniai sausainiai tapo Kalėdų šventės dalimi, kuri gyvuoja iki šių dienų.

  Skaniausi meduoliniai sausainiai

  • Minkštučiai Kalėdiniai meduoliai. Minkšti, saldūs meduoliai nepaliekantys abejingo nei vieno. Tiems kas nemėgsta saldžių meduolių, į glajų galima įspausti citrinos rūgšties, taip sausainiai įgaus rūgštelės ir bus nebe tokie saldūs.
  • Traškūs šokoladiniai meduoliai. Įprasti meduoliniai sausainiai yra šviesiai rudos spalvos, o šie šokolado spalvos. Sausainiai yra traškūs ir skanūs - net neabejojame, kad patiks visiems šokolado mėgėjams.
  • Meduoliški sausainiai su šokoladu. Nuostabaus ir pasakiško skonio sausainiai, kuriems neatsispirs nei vienas smaližius. Puikiai tinka pusryčių desertui skanaujant su kava ar arbata.
  • Trapūs meduoliai.  Įvairių formų, trapūs, skanūs meduoliukai, kurių galite rasti Jūratės Gulbinienės parduotuvėse, bei užsisakyti internetinėje svetainėje tortai-pyragai.lt

  Meduolinių sausainių formos

  Meduolinius sausainius pasigaminti yra labai paprasta. Tačiau sausainių formos ir dekoravimo būdai yra patys įvairiausi.

  • Meduoliukai GYVŪNĖLIAI. Šuniukai, triušiukai, ežiukai, elniukai – ypatingo vaikų dėmesio sulaukiantys sausainiai. Sausainiai yra trapūs ir be galo skanūs. Gyvūnėlio formą, sausainių kiekį ir dekoravimo būdą galėsite pasirinkti užsakymo metu.
  • Meduoliniai žmogeliukai. Pati populiariausia forma švenčių metu. Meduolinius žmogeliukus galima puošti pačiais įvairiausias būdais, bet populiariausias yra toks: veidas, sagos, glazūruoti rūbai ir batai.
  • Meduolinės Kalėdų eglutės. Kalėdų eglutes galima ne tik puošti, bet ir jas valgyti. Dekoruojami sausainiai gali būti nudažomi pačiomis įvairiausiomis spalvomis, papuošti žaisliukais.  Beliks mėgautis meduolinių eglučių skoniu.

  Mūsų kepyklėlėje taip pat galima užsisakyti ŠVENTINIU meduoliuku su skylute. Juos galima ne tik valgyti, bet ir dekoruoti Kalėdinę eglutę. Taip jais galėsite žavėtis ilgą laiką.

  Meduolinių sausainių užsakymas ir pristatymas

  Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti šviežių ir skanių Meduolinių sausainių. Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius Meduolinių sausainių gaminimo būdus ir puošimo techniką, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko šviežių ir gražiai papuoštų (pagal šventės tematiką) Meduolinių sausainių pasigaminimui. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktus meduolinius sausainius. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

  Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

  1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
  2. Telefonu paskambinus numeriu (8670) 000 87
  3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
  4. El.paštu info@tortai-pyragai.lt
  5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

  Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų Meduolinių sausainių atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną Meduolinius sausainius pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.

  Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk. Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

  Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių desertų kaip:

  • Meduolinis NAMELIS;
  • Meduolinės ROGUTĖS;
  • KALĖDINIS meduolių rinkinys 7 vnt.;
  • ŠVENTINIS meduoliukas;
  • Meduoliukai GYVŪNĖLIAI;
  • VESTUVINIS meduoliukas.

  Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.

Filtras
Rikiuoti didėjančia tvarka

4 Įrašai(-ų)

per puslapį
Filtras
Rikiuoti didėjančia tvarka

4 Įrašai(-ų)

per puslapį