Tortai Kaune

Tortai Kaune

Džiugu, kad čia užsukai. Jeigu jau čia apsilankei, tikriausiai ieškai kur gaminami skaniausi tortai Kaune. Skyrelyje tortai paruošėme keletą skanių pasiūlymų. Peržiūrėjęs pasiūlymus gali išsirinktinti tinkamą ir užsisakyti.

Tortų paieška

Kaunas – antras pagal dydį Lietuvos miestas. Miestas žinomas savo pilimi, gražiomis ir sutvarkytomis bažnyčiomis, savo žymiąją laisvės alėja, Aleksoto apžvalgos aikštele ir IX fortu. Kaune apsilankyti ir gyventi gera. Kaunas taip pat pasižymi plačiu kavinių, restoranų pasirinkimu, kuriuose gyventojai skanauja įvairius patiekalus. Norint paragauti arba įsigyti skanių saldėsių kviečiame apsilankyti Jūratės Gulbinienės kepyklėlėje. Kepyklėlės įsikūrusios Alaušo gatvėje, Vytauto prospekte ir Veiverių gatvėje. Tortų rūšių turime įvairių – žinokite, kokio torto ieškote, ir rasime geriausią variantą, kuris išpildys visus jūsų lūkesčius.

Populiariausios tortų rūšys

Ypatingai progai turi būti išrinktas ypatingas tortas. Kadangi kiekvienai šventė yra ypatinga turime žinoti šiuo momentu populiariausias tortų rūšys:

 • Naminiai tortai - Tortai kurie primins namų jaukumą, šilumą, įsimintinas akimirkas. Ruošiatės pasisėdėjimui namuose su artimaisiais – naminis tortas, puikus pasirinkimas.
 • Šokoladiniai tortai - Tortai tinkami visomis progomis. Lietuviai yra labai dideli smaližiai ir esame tikri, kad šokoladiniai tortai papirks kiekvieną.
 • Medaus tortai - Svajingieji ir saldieji medaus tortai. Viena iš populiaresnių tortų rūšių tinkamų šventėms. Tortai dekoruojami labai įvairiai. Dėl torto dekoravimo galite kreiptis į mūsų kepyklėlės konditerius.
 • Gimtadienio tortai - Koks gimtadienis be torto? Tortų pasiūla labai plati, o jeigu sau tinkamo varianto nerandate, pateikite užsakymą. Užsakymą pasistengsime įgyvendinti ir jūsų gimtadienio šventę paversti pačia skaniausia.
 • Šventiniai tortai - Vestuvės, krikštynos, Kalėdos ir kitos šventės nusipelno puošnaus torto. Papuoškite savo šventinį stalą nuostabiu tortu ir pamatysite kaip jo  nebeliks akimirksniu.

Tortų degustavimas

Gyvenate Kaune ir niekaip nepavyksta apsispręsti kokio torto norite, apsilankykite vienoje iš mūsų parduotuvėlių ir užsisakykite torto degustaciją. Leiskite sau šventės laukimą paversti smagiu nuotykiu, ragaudami tortų pavydžius. Degustacijos metu už tam tikrą kainą pateiksime degustacinius rinkinius iš pačių įvairiausių tortų skonių ir rūšių. Gausite progą paragauti mūsų gaminamus tortus, liksite sotūs, patenkinti ir manome, kad greičiau apsispręsite koks tortas ar tortų rūšys papuoš jūsų šventinį stalą. Jeigu žinote, kad šventės dalyviai mėgsta skirtingas tortų rūšys, rekomenduojame rinktis iš kelių tortų rūšių, kad išvengtumėte nepasitenkinimų ir šventė praeitų sklandžiai.

Tortų pristatymas Kaune

Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti šviežų ir skanų tortą. Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius torto gaminimo būdus ir puošimo techniką, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko pagaminti skanų tortą. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktą skaniausią tortą. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

 1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
 2. Telefonu paskambinus numeriu (8 670) 000 87
 3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
 4. El.paštu jurate@tortai-pyragai.lt
 5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų torto Kaune atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną tortą Kaune pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.

Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk. Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių desertų kaip:

 • Vaikiški tortai;
 • Vestuviniai tortai;
 • Krikštynų tortai;
 • Unikalūs tortai;
 • Gimtadienio tortai;
 • Kalėdiniai tortai;

Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.