Visi tortai vaikams

Visi tortai vaikams

  Saldūs ir nuotaikingi tortai pradžiugins kiekvieną vaiką. Gausus vaikiškų tortų pasirinkimas, tad išsirinks kiekvienas mažasis smaližius. Skaityti daugiau...

  Tortai vaikams

  Svarbiausias vaiko gimtadienio šventės atributas – gimtadienio tortas. Gimtadienis viena iš laukiamiausių švenčių,  kurios metu pildosi svajonės, vaikai sulaukia dovanų ir be abejonės geriausios stalo puošmenos  –  saldaus torto.

  Tėvams taip pat ši šventė turi labai didelę reikšmę, juk norisi vaiką nustebinti, paliekant jam tik pačius gražiausius prisiminimus. Taigi tėvai turi pasistengti vaikui išrinkdami tinkamą gimtadienio tortą. O kaip žinome, tortų pasirinkimas yra platus, todėl rekomenduojame į torto paieškas leistis su vaiku, nes tik taip išrinksite tortą pagal jo norus. Jeigu tortas bus išrinktas tinkamas, tai net neabejojame, kad gimtadienio šventė bus pavykusi.

  Svajonių tortai

  Tortai vaikams privalo būti išrinkti pagal vaikų norus. Pats geriausias variantas, kai parinkta torto dekoracija atspindi vaiko svajonę - mėgstamą filmuko herojų, žaislą, gyvūną ar patinkantį bei vaikui reikšmingą užrašą. Jūratės Gulbinienės kepyklėlėje gaminami tortai išpildys jūsų mažiausiojo net ir didžiausias svajones.

  • Tortas džiunglių gyvūnai. Tortas leidžiantis pasijusti lyg džiunglių valdovu. Liūtai, drambliai, žirafos, zebrai – šokoladinės figūros tortą paverčiančios ypatingu skanėstu.
  • Tortas Haris Poteris. Kuris vaikas nėra Hario Poterio gerbėjas? Šį filmą žiūri ne tik vaikai, bet ir suaugusieji, todėl užsakyti tortą su vaiko mėgstamais Hario Poterio filmo personažais ar daiktais labai tinkamas pasirinkimas.
  • Tortas meškiukas. Ant torto viršaus sėdintis didelis šokoladinis meškinas arba meškiukai sėdintys torto kraštuose - vienos iš populiariausių ir dažniausiai pasirenkamų figūrų puošiant vaiko gimtadienio tortą.
  • Tortas ežiukas. Ežiuko formos tortas, kurio viršus papuoštas gyvūnėlio spygliais, o priekis ežiuko veidu, kelia susižavėjimą ir nepalieka abejingo nei vieno vaiko. Taip pat mūsų konditeriai gali pagaminti boružėlės ir kito gyvūno formos tortą.

  Patarimai kaip išrinkti tortą mažiesiems

  Tikriausiai klausimas, kaip išrinkti tortą mažiausiajam, kyla ne vienam tėčiui ir mamai. Dalinamės keliais patarimais kaip tą padaryti, jeigu norite vaikui parengti staigmeną: 
  Prisiminkite savo vaikystę ir atsiminkite kokį tortą norėjote skanauti patys, kai buvote savo vaiko metų. Tokie prisiminimai siejami su pasirenkamo torto kokybe.
  Ypatingą dėmesį skirkite torto papuošimams, nes vaikai didelį dėmesį skiria būtent jiems. Tortai vaikams gali būti puošiami pačiais įvairiausiais personažais, todėl norint išrinkti tinkamą papuošimą, privalote žinoti, kokie animaciniai herojai, žaidimų personažai, knygų veikėjai patinka jūsų vaikui. Tai žinodami, niekada neapsiriksite pasirinkdami tinkamą tortą.
  XXI amžiuje vis didesnė dalis žmonių yra alergiškų tam tikriems maisto produktams. Jeigu jūsų vaikas yra alergiškas, turite žinoti būtent kam, ir paprašyti, kad gaminant tortą, šie maisto produktai nebūtų naudojami.
  Gaminant tortą geriausia naudoti natūralius ir sveikus maisto produktus. Jie ne tik užtikrins gaminio kokybę, bet kartu būsite tikri, kad jūsų vaikas suvartos mažiau pridėtinio cukraus.

  Torto vaikams užsakymas ir pristatymas

  Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti šviežų ir skanų tortą vaikui. Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius torto vaikui gaminimo būdus ir puošimo techniką, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko šviežio ir gražiai papuošto (pagal šventės tematiką) torto vaikui pasigaminimui. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktą tortą vaikui. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

  Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

  1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
  2. Telefonu paskambinus numeriu (8670) 000 87
  3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
  4. El.paštu info@tortai-pyragai.lt
  5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

  Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų torto vaikui atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną tortą vaikui pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.
  Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk. Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

  Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių desertų kaip:

  • Tortas mergaitėms
  • Tortas undinėlė;
  • Tortas Haris Poteris;
  • Tortas drambliukai;
  • Tortas vienaragiai poniai;
  • Tortas džiunglės;
  • Tortas ežiukas.

  Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.

Filtras
Rikiuoti didėjančia tvarka

Prekių 1-36181

Page
per puslapį
Filtras
Rikiuoti didėjančia tvarka

Prekių 1-36181

Page
per puslapį