Tortai

Tortai

  Mūsų tortai, tai laiko patikrinti, klasikiniai skoniai ir nauji, originalūs receptai — viskas Jūsų šventiniam stalui. Skaityti daugiau...

  MŪSŲ TORTAI - KIEKVIENO SKONIUI

  Saldumynai yra neatsiejama žmogaus gyvenimo dalis. Šiandien jų reikšmė tokia didelė, kad saldžiųjų konditerinių gaminių galime rasti kiekviename miesto prekybos centre ir net mažiausiose kaimo parduotuvėlėse. Pyragai, tortai, keksiukai, sausainiai ir saldainiai, visi jie suteikia džiaugsmo, kuria prisiminimus, suartina šeimas, suburia draugus ir nuramina mažuosius smaližius. Savo sėkmės ir džiaugsmo akimirkas dažnai palydime kartu su saldžiu desertu. Taigi, ypatingą reikšmę užima nepakeičiamasis tortas. Su torto gabalėliu švenčiame gimtadienius, pasitinkame naujuosius metus, pažymime sėkmingą verslo sandorį. Šiandien, kai tortai yra tapę „laimės talismanu“, jų paklausa ir pasiūla yra didžiulė. Nuo įvairiausių rūšių, dydžių, skonių ir papuošimų neretai net akys raibsta, tad nenuostabu, kad kartais prie saldumynų prekystalio užsibūname kiek ilgiau.

  Tortai, siekiantiems unikalumo

  Unikaliu tortu gali tapti bet kuris jūsų mėgstamas saldėsis. Tereikia pasirinkti norimą torto dizainą. Šiuo metu sparčiai populiarėja „Nude“ tortai – tai atviri tortai, kurių išorės nedengia cukrinis ar kitoks padengimas, todėl yra matomi biskvito sluoksniai ir pertepimai. Nepaisant to, jų išskirtinumą puikiai pabrėžia puošybos elementai: gyvos arba rankų darbo cukrinės gėlės, egzotiniai vaisiai, ornamentai. Šie tortai tarsi gamtos dvelksmas, modernaus ir sendinto stiliaus derinys. 
  Ypatingai jūsų šventėje atrodys ir tortas su cukriniu padengimu bei keliais puošybos elementais. Cukrinis sluoksnis gali būti išpuoštas ornamentais arba būti vienspalvis. Tačiau šių tortų svarbiausi akcentai yra gėlės, perlai, kūdikio batukai, meškučiai, kaladėlės ir kt. Tokio tipo tortas ant šventinio stalo atrodys elegantiškai, žaismingai ir svarbiausia – ypatingai.

  Net jei abejojate ar jūsų pasirinktas tortas tikrai tiks šventei, nesibaiminkite, Jūratės Gulbinienės tortai neabejotinai papuoš bet kokios šventės stalą ir paliks neišdildomą įspūdį svečiams.  

  Išskirtiniai tortai, teminėms šventėms

  Tai tortai, kurių forma, cukrinio padengimo tekstūra ir puošyba stulbinamai primena tikrus daiktus, žmones, gyvūnus, augalus ir netgi maistą. Šie tortai neabejotinai privers kiekvieną nustebti, nusišypsoti ir nusijuokti. Neretai jie būna tokie panašūs į tikrus daiktus, kad skirtumus pastebi tik akyliausi. Toks tortas ne tik sukels nuostabą, bet ir sukurs linksmą prisiminimą. 
  Ar norėtumėte paragauti torto, kuris atrodo kaip teniso raketė, gėlė vazonėlyje ar net kebabas? Tuomet šie tortai kaip tik jums! Jie nustebins, pradžiugins ir atskleis įvairiausius skonius. 
  Tad, jeigu rengiate teminį vakarėlį, norite nustebinti draugą ar šeimos narį, o galbūt netgi iškrėsti Balandžio 1-osios pokštą, unikalūs tortai sužavės ir nepaliks abejingų.

  Vaikiški tortai pralinksmins net ir labiausiai susiraukusį smaližių

  Kiekvienais metais, artėjant vaikų gimtadieniams, visi tėveliai ima ieškoti idėjų kuo pradžiuginti ir nustebinti savo mažuosius nuotykių ieškotojus. Dovanos ir draugai labai svarbi gimtadienio dalis, tačiau pati įsimintiniausia ir paslaptingiausia – gimtadienio tortas. Vaikams torto išorė ir skonis yra neatsiejami dalykai, tad tėveliams dažnai nemenkai tenka pasistengti norint nudžiuginti mažuosius.

  Nuo vaikiškų gimtadienio tortų kartais ir suaugusiems akių nepavyksta atplėšti. Jų puošyba įtikinamai atkartoja filmukų herojus, žaislus, gyvūnus, transporto priemones ir kitus vaikų mėgstamus daiktus. Šiuos tortus gali puošti įvairūs šokolado elementai: gėlės, vaivorykštės, planetos, raketos, kamuoliukai, sparnai, meškučiai ir net barbės. Vaikiško torto išvaizda dažnai būna ypač traukianti akį. Išraiškingos spalvos, filmukų herojai, žaislai ir kiti puošybos elementai gali nudžiuginti kiekvieną vaiką. Toks gimtadienio tortas neabejotinai taps gražiausiu vaiko prisiminimu.  

  Tortų užsakymas ir pristatymas

  Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti šviežų ir skanų tortą. Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius torto gaminimo būdus ir puošimo techniką, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko šviežio ir gražiai papuošto (pagal šventės tematiką) torto pasigaminimui. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktą tortą. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

  Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

  1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
  2. Telefonu paskambinus numeriu (8670) 000 87
  3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
  4. El.paštu info@tortai-pyragai.lt
  5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

  Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų torto atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną tortą pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.
  Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk. Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

Prekių 1-36547

Page
per puslapį
Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

Prekių 1-36547

Page
per puslapį