Krikštynų tortai

Krikštynų tortai

  Krikšto diena — ypatinga šventė mažyliui, tėvams ir artimiesiems. Mes pasirūpinsime, jog šventinis tortas, pyragaičiai ar keksiukai atitiktų Jūsų šventės dvasią ir idėją. Skaityti daugiau...

  Gražieji krikštynų tortai

  Krikštynos – ypatinga šventė mažyliui ir jo tėveliams. Toks šventinis įvykis būna tik kartą mažylio gyvenime, todėl ši šventė turi būti nepamirštama. O kad šventė būtų nepamirštama, jai reikia tinkamai pasiruošti. Po šventės krikšto tėvai ir šventėje dalyvavę artimieji kviečiami pasivaišinti Krikštynų tortu. Krikštynų tortų pasirinkimas platus, įvairių dizainų, skonių, todėl norint išsirinkti tinkamą, gali tekti paragauti ne vienos rūšies tortą.

  Krikštynų tortų pasirinkimas

  Krikštynų tortai, kaip ir visi tortai, turi labai platų pasirinkimą. Jie skiriasi dydžiu, svoriu, skoniu, aukštų skaičiumi ir savo dizainu. Renkantis tortą vaiko tėvai susiduria su nemažais iššūkiais. Ta proga skubame į pagalbą ir dalijamės patarimais kaip išsirinkti Krikštynų tortą.

  • Skonis. Prieš rinkdamiesi tortą turite nuspręsti kokio skonio norite. Krikštynų tortai būna vaisių, šokolado, karamelės, braškių, apelsinų ir kitokių skonių.
  • Glajus. Rinkdamiesi tortą turite nuspręsti ar jo norite su glajumi ar be glajaus. Jeigu su glajumi, tai jis gali būti balto cukraus, šokoladinis, sviestinis ir pan. Glajaus spalvos gali būti pačios įvairiausios.
  • Dekoracijos. Vienas iš svarbiausių pasirinkimų. Torto išvaizda daug ką pasako ir apie jo skonį. Krikštynų tortų dekoracijose stengiamasi perteikti jaukumą, šilumą bei trapumą. Dažnai krikšto tortai primena pasakų karalystę - dekoruojami meškučiais, drambliukais, drugeliais ar kitomis šypseną sukeliančiomis detalėmis.
  • Torto dydis. Užsisakant tortą būtina atsižvelgti į dalyvaujančių svečių skaičių. Atsižvelgiant į tai bus galima pasirinkti tinkamą torto dydį.

  Krikštynų tortai yra labai svarbi šventės detalė. Jeigu susidursite su sunkumais torto paieškose, kreipkitės į mus, mes su malonumu padėsime išsirinkti tinkamą tortą!

  Nuostabūs dekoravimo būdai

  Vienas iš krikštynų tortų pranašumų yra tas, jog jį galima papuošti stulbinančiomis dekoracijomis. Žinoma, jeigu norite įspūdingo torto, greičiausiai dekoracijų namie pasigaminti nepavyks, nebent specializuojatės tortų ir dekoracijų gamyboje. Viskas priklauso nuo to, kokį dekoravimo būdą pasirinksite. Dažniausiai naudojamos dekoracijos: kūdikio batukai, gyvūnų figūros, meškiukai, angelai, užrašai ar kaspinai. 
  Jeigu torto puošyba jūs baugina ar bijote sugadinti tortą, atvykite pas mus į kepyklėlę, skambučio metu ar parašydami žinutę išsakykite savo pageidavimus. Dekoruojame tortus įvairiomis dekoracijomis, tai tikrai rasime tą ypatingąją, kuri jums patiks!

  Krikštynų torto užsakymas ir pristatymas

  Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti šviežų ir skanų krikštynų tortą. Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius krikštynų torto gaminimo būdus ir puošimo techniką, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko šviežio ir gražiai papuošto (pagal šventės tematiką) krikštynų torto pasigaminimui. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktą krikštynų tortą. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

  Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

  1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
  2. Telefonu paskambinus numeriu (8670) 000 87
  3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
  4. El.paštu info@tortai-pyragai.lt
  5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

  Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų Krikštynų torto atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną tortą pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.

  Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk. Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

  Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių desertų kaip:

  • Tortas meškiukas;
  • Krikštynų keksiukai;
  • Krikštynų tortas;
  • Krikštynų tortas mergaitei;
  • Krikštynų tortas berniukui;
  • Pirmos komunijos tortas.

  Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.

Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

32 Įrašai(-ų)

per puslapį
Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

32 Įrašai(-ų)

per puslapį