Plikyti pyragaičiai

Plikyti pyragaičiai

  Vieno kasnio, įvairių skonių plikyti pyragaičiai — gardūs ir tirpstantys burnoje. Skaityti daugiau..

  Skanieji plikyti pyragaičiai

  Plikyti pyragaičiai kaip ir plikyti sausainiai pasižymi nepamirštamu skoniu. Šie du gaminiai sukelia vaikystės nostalgiją, kai mamos kepdavo plikytus pyragaičius, o vaikai juos išvydę puldavo juos ragauti. Sausainiai pasižymi neapsakomo saldumo skoniu, jie yra tirpstantys burnoje bei turi savybę nukelti į gražiausias svajones.

  Plikyti pyragaičiai savo populiarumą išlaikę iki šių dienų ir kas yra nuostabiausia, kad jie gaminami su pačiais įvairiausiais įdarais: kremas, karamelė, avietės, kriaušės ir kiti mūsų dažnai naudojami maisto produktai.

  Ar įmanoma atsispirti šiems nepamirštamiems skoniams?

  Plikytų pyragaičių įvairovė

  Jūratės Gulbinienės kepyklėlėje galite įsigyti net penkių rūšių plikytus pyragaičius. Jeigu nutiks taip, kad nerasite tinkamų pyragaičių, išsakykite savo pageidavimus ir mūsų konditeriai pasistengs pagaminti norimus plikytus pyragaičius.

  • PLIKYTI pyragaičiai. Nedideli plikyti pyragaičiai su plikytu kremu. Pyragaičių viduje kremo įdėta labai daug, kremas yra saldžios tekstūros – šiems pyragaičiams atsispirti yra labai sunku.
  • PLIKYTI pyragaičiai su uogomis. Nedideli plikyti pyragaičiai su raudonosiomis uogomis: avietėmis, braškėmis, vyšniomis, juodaisiais serbentais.
  • PLIKYTI pyragaičiai su kriaušėmis. Rudens sezonas be rudeninių lapų taip pat ypatingas šviežių daržovių ir vaisių gausa. Vienos iš mėgstamiausių, sultingiausių ir sveikiausių rudens gėrybių – kriaušės. Jeigu esate kriaušių mėgėjai, galime patikinti, kad nepavyks atsispirti plikytiems pyragaičiams su kriaušėmis.
  • PLIKYTI pyragaičiai su plikytu kremu. Populiariausi ir skaniausi pyragaičiai vaikų ir suaugusiųjų tarpe. Kadangi PLIKYTI pyragaičiai su plikytu kremu yra saldūs ir riebūs, todėl tai puikus pasirinkimas nešantis į šventę net ir mažesniais kiekiais.

  Užsakymo metu galite užsisakyti kelių rūšių plikytus pyragaičius. Jų dekoravimo būdas yra skirtingas, todėl pyragaičius lengvai atskirsite vienus nuo kitų.

  Puošimo būdai

  Saldūs maisto gaminiai turi daug puošimo būdų: puošimas glazūra, šokoladinėmis figūromis, užrašais, valgomomis dekoracijomis ir ne tik. Lyginant su kitais maisto gaminiais, plikytų pyragaičių puošimo būdų yra nedaug, nes pyragaičiai nėra dideli. Vienas iš populiariausių papuošimų būdų: iškeptus sausainius aplieti šokolado arba karamelės glaistu – tai suteiks pyragaičiams išskirtinę išvaizdą ir jie bus dar gardesni. Kiti dažnai pasirenkami dekoravimo būdai: pyragaičių viršaus apibarstymas pabarstukais, riešutais ar smulkiomis uogomis.

  Plikytų pyragaičių užsakymas ir pristatymas

  Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti šviežių ir skanių plikytų pyragaičių. Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius plikytų pyragaičių gaminimo būdus ir puošimo techniką, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko šviežių ir gražiai papuoštų (pagal šventės tematiką) plikytų pyragaičių pasigaminimui. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktus plikytus pyragaičius. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

  Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

  1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
  2. Telefonu paskambinus numeriu (8670) 000 87
  3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
  4. El.paštu info@tortai-pyragai.lt
  5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

  Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų plikytų pyragaičių atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną plikytus pyragaičius pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.

  Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk. Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

  Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių desertų kaip:

  • PLIKYTI pyragaičiai (su plikytu kremu);
  • PLIKYTI pyragaičiai (su kriaušėmis);
  • PLIKYTI pyragaičiai (su uogomis);
  • PLIIKYTI pyragaičiai (su juodaisiais serbentais);
  • PIRAMIDĖ;
  • PLIKYTI pyragaičiai.

  Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.

Filtras
Rikiuoti didėjančia tvarka

6 Įrašai(-ų)

per puslapį
Filtras
Rikiuoti didėjančia tvarka

6 Įrašai(-ų)

per puslapį