Meduoliai

Meduoliai

  Meduoliai — klasikinis skanėstas, kuris puikiai papuošia tiek šventinį, tiek pusryčių ar pietų stalą. Be to, gardūs ir gražūs meduoliukai yra puiki dovana klientams ar verslo partneriams. Skaityti daugiau...

  Skanieji meduoliai

  Meduolis – jau klasika tapęs kepamas desertas, kurio kepimui naudojama specialiai paruošta tešla, pridedant įvairių produktų. Meduolius galima pagardinti įvairiais prieskoniais, tokiais kaip: imbieras, gvazdikėliai, cinamonas. Mėgstantiems skanauti saldžiai, puikus pasirinkimas yra meduoliai pagardinti medumi, cukrumi ar melasa. Meduoliai gali būti gaminami skirtingo storio ir formų. Formos dažniausiai pasirenkamos pagal šventę ar nuotaiką.

  Meduolių istorija

  Šaltiniai teigia, kad meduoliai į Europą buvo atgabenti labai senai. Juos į Europą atgabeno armėnų vienuolis Grigalius Nikopolietis. Taip pat jis pirmasis išmokė prancūzų krikščionys kepti meduolius. Manoma, kad į vakarų Europa meduoliai galėjo būti atvežti XI a. Anglai ir švedai manė, kad meduoliai turi gydomųjų savybių ir juos naudojo virškinimo sutrikimams gydyti. Imbieriniais meduoliais pradėta prekiauti XVII a. Anglijoje, vienuolynuose ir turgavietėse. Apie meduolių atsiradimą Lietuvoje informacijos nėra, bet manoma, kad jie atsirado XIX a. 
  Vokietijoje meduoliai iki šiol yra gaminami minkštos ir kietos konsistencijos. Kietos konsistencijos meduoliai gaminami iš dekoratyvinių formų, kurios puošiamos saldumynais ir glajumi. Šiaurės Europos ir Baltijos šalyse populiariausi yra imbieriniai meduoliai, o norint išgauti tinkamas formas dažniausiai naudojamos sausainių formelės.

  Meduolių rūšių įvairovė

  Meduoliai turi daug rūšių. Jūratės Gulbinienės kepyklėlėje galite rasti ir užsisakyti tokių rūšių meduolių:

  • Kalėdiniai meduoliai ir meduoliukai. Kokios Kalėdos be kalėdinių meduolių? Kalėdiniai meduoliai ne tik papuoš šventinį stalą, bet puikiai tiks kaip dovana ir sukurs jaukumo atmosferą.
  • Meduoliniai nameliai. Geras pasirinkimas, kai norisi kažko išskirtinio. Pagaminti meduoliniai nameliai žavi ne tik savo išvaizda, bet ir skoniu.
  • Imbieriniai meduoliai. Tikriausiai neatsiras tokių, kurie yra nevalgę imbierinių meduolių. Imbieriniai meduoliai žavi savo plonumu, formomis, o dar jeigu aplieti šokolado glaistu - pasaka.
  • Meduoliniai sausainiai. Klasika jau tapę sausainiai, kurie puikuojasi ant kiekvieno šventinio stalo. Žinoma, sausainių greitai neliks ir eilinę dieną, skanaujant prie kavos ar arbatos puodelio.

  Jūratės Gulbinienės kepyklėlės konditeriai paruoš norimus meduolius atsižvelgdami į jūsų pageidavimus. Jei pageidavimų išpildyti nepavyks, stengsimės pasiūlyti alternatyvą. Svarbiausia, kad liktumėte patenkinti.

  Meduolių dekoravimas

  Meduoliai dažnai puošiami prieskoniais ir kitais puošimo būdais. Skirtingoms meduolių formoms galima rinktis skirtingus dekoravimo būdus. Populiariausia meduolių forma – žmogeliukai, dekoruojami pačiais įvairiausiais būdais: kraštai apvedžiojami kontūrais, išpiešiamos akys, šypsena ir sagos. Taip pat naudojant šokolado glajų žmogeliukus galima aprengti įvairiais kostiumais. Šokolado glajus yra ne tik baltas ar juodas, galima rinktis ir spalvotą.

  Meduolių užsakymas ir pristatymas

  Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti šviežių ir skanių meduolių. Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius meduolių gaminimo būdus ir puošimo techniką, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko meduolių pasigaminimui. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktus meduolius. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

  Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

  1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
  2. Telefonu paskambinus numeriu (8670) 000 87
  3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
  4. El.paštu info@tortai-pyragai.lt
  5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

  Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų meduolių atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną meduolius pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.
  Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk. Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

  Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių desertų kaip:

  • Meduolinis MIESTELIS;
  • Meduolinis NAMELIS;
  • Meduolinės ROGUTĖS;
  • ŠVENTINIS meduoliukas;
  • Meduoliukai GYVŪNĖLIAI;
  • Meduoliukas ŠIRDELĖ.

  Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.

Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

Prekių 1-3639

Page
per puslapį
Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

Prekių 1-3639

Page
per puslapį