Tortai valentino dienai

Tortai valentino dienai

  Meilės dienos proga nudžiuginkite savo mylimus žmones saldžiu siurprizu — tortu. Skaityti daugiau...

  Tortai Valentino dienai

  Valentino diena dar kitaip vadinama įsimylėjėlių arba meilės diena. Ši diena švenčiama Vasario 14 dieną. Diena ypatinga tuo, kad galime parodyti dėmesį savo mylimam žmogui ir bent trumpam pamiršti dienos rūpesčius.

  Norint nustebinti savo mylimą žmogų galima jam užsakyti saldų siurprizą – tortą. Tortai Valentino dienai yra patys įvairiausi. Populiariausi - širdies formos, nes meilė asocijuojasi su širdimi. Kai mums gera, juk širdis džiaugiasi… Valentino dienos tortai būna įvairių skonių ir dydžių. Jūratės Gulbinienės kepyklėlėje galima įsigyti skirtingų skonių  tortų ir pyragaičių. Išvenkite rūpesčių, leiskitės mėgautis šia diena, o tortu pasirūpinsime mes!

  Tortai Valentino dienai – romantiškumo simbolis

  Valentino diena - puiki proga pasimėgauti skaniu tortu. Visų skoniai skiriasi, todėl ir tortų pasirinkimas turi būti platus. Tortai gali skirtis savo dydžiu, svoriu, forma, skoniu, puošimo elementais. Jūratės Gulbinienės kepyklėlėje rasite šių tortų.

  • Pyragaičiai TORTUKAS - pyragaičiai gaminami širdelės ar apvalios formos. Skonių ir dydžių turime įvairių.
  • Tortas širdis - itin žaismingas širdies formos tortas padengtas šokoladu. Pagal pageidavimus torto viršų galime padailinti norimu piešiniu ar papuošti norimomis dekoracijomis.
  • Tortas valentino dienai - tortų formos gaminamos pasirinktinai: širdies arba ovalios. Jeigu turite kitokių formų pageidavimų, išdėstykite juos mums.

  Tortų skirtų Valentino dienai dekoravimas

  Ant tortų įprasta rašyti gražius žodžius, parodant dėmesį kitam žmogui ir taip išreiškiant, koks jis jums yra svarbus. Nereikia bijoti torto viršaus dekoruoti uogomis (braškės, vynuogės, avietės) ar grietinėle – tai labai romantiška. Tortų viršus gali būti išpaišytas figūromis, papuoštas cukrinėmis gėlėmis, padengtas glajaus sluoksniu. Kaip jau minėjome, dekoravimo būdų daug, tik išsirinkite tinkamą.

  Jeigu apsispręsti sudėtinga, kreipkitės į mus išdėstydami kokio dekoravimo būdo norite. Dėsime visas pastangas, kad jūsų noras būtų išpildytas. Taip pat primename, kad galite pateikti torto užsakymą internetu, telefonu ar atvykę į mūsų parduotuvėles. Užsakymo metu galite pasirinkti norimo torto formą ar užsisakyti tortų degustacijos rinkinius.

  Valentino dienos torto užsakymas ir pristatymas

  Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti šviežų ir skanų Valentino dienos tortą. Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius Valentino dienos torto gaminimo būdus ir puošimo techniką, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko šviežio ir gražiai papuošto (pagal šventės tematiką) Valentino dienos torto pasigaminimui. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktą Valentino dienos tortą. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

  Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

  1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
  2. Telefonu paskambinus numeriu (8670) 000 87
  3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
  4. El.paštu info@tortai-pyragai.lt
  5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

  Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų Valentino dienos torto atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną Valentino dienos tortą pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.

  Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk. Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

  Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių desertų kaip:

  • Tortas širdis;
  • Tortas Valentino dienai;
  • Tortas širdis su vyšniomis;
  • Pyragaičiai TORTUKAI.

  Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.

Filtras
Rikiuoti didėjančia tvarka

21 Įrašai(-ų)

per puslapį
Filtras
Rikiuoti didėjančia tvarka

21 Įrašai(-ų)

per puslapį