Pyragai

Pyragai

  Unikalūs, mūsų konditerių meistrų sukurti pyragai. Skaityti daugiau...

  Pyragai – draugystės ir palaikymo išraiška

  Pyragai nukeliantys mus į svaiginančius prisiminimus, fantazijas apie ateitį arba nuostabias dabarties akimirkas. Pyragai dažniausiai gaminami ne tik sau, bet ir kitiems, nes dalintis gera. Pyragų gaminimo būdų yra net keli. Vieni pyragai kepami orkaitėje, kiti laikomi šaldytuve, kol sustings. Rūšių įvairovė begalinė: šokoladiniai, varškės, obuolių trupininiai, aguoniniai ir kt. Žinoma, ne visi receptai yra vienodi, vieni pagaminami itin paprastai, kitiems ir neužteks kelių valandų. Štai kodėl Jūratės Gulbinienės konditeriai tiesia jums pagalbos rankas ir kviečia užsisakyti pyragą šioje kepyklėlėje!

  Pyragų rūšys

  • Šokoladiniai pyragai - pyragai nepaliekantys abejingų, nes pagaminti iš šokolado. Pyragai mėgstami mažų vaikų ir suaugusiųjų tarpe.
  • Varškės pyragai -varškės mėgėjams šis pyragas, tai tikras pasitenkinimas. Norint dar gardesnio pyrago pakanka turėti tokių produktų kaip: obuoliai, saldi uogienė ar kondensuotas pienas.
  • Obuolių pyragai - tikriausiai vienas iš populiariausių ir dažniausiai gaminamų pyragų rudenį, kai nuo obelų skinami obuoliai ir dalis jų panaudojama pyrago gamybai. Pagaminus tinkamai pyragą, jis tirps burnoje ir pradings akimirksniu.
  • Aguonų pyragai - receptas ne iš lengvųjų, bet aguonų mėgėjams pyragą pasigaminti ypač verta.
  • Pyragai su uogomis - šiam pyragui tinkamos uogos - šviežios ir šaldytos. Pyrago gamybai gali būti naudojama uogienė. Pyragas su šviežiomis uogomis ir palaikytas kurį laiką šaldytuve – puiki atgaiva karštą vasaros dieną. Svarbiausia sąlyga - pyrago nelaikykite ant tiesioginių saulės spindulių.
  • Morkų pyragai - mėgstantiems morkas šį pyragą paragauti būtina! Į morkų pyragą gali būti dedamas kreminis sūris, viršus apliejamas šokolado glaistu ar papuošiamas kitais šokoladiniais, valgomais gardėsiais.

  Pyragai gyvenantiems sveikai

  Pasenęs mitas, kad pyragai skirti tik mėgstantiems saldumynus. Šiuo metu galima pasigaminti arba užsisakyti ir sveikų pyragų. Jie gaminami iš sveikų ir mažai kalorijų turinčių maisto produktų. Žinoma šioje vietoje reikia nebijoti eksperimentuoti.

  • Riebalų kiekį galima sumažinti trečdaliu, cukraus dėti per pus mažiau negu dedame įprastai gaminant pyragą.
  • Kaip riebalų pakaitalą patariama naudoti džiovintas slyvas ar kitus vaisius bei trintus obuolius.
  • Gaminant vaisinius pyragus reikėtų vengti cukraus naudojimo. Tam puikus pakaitalas: cinamonas ar kiti saldūs prieskoniai.
  • Nebijoti naudoti daugiau baltymų, įdarui geriau naudoti neriebų jogurto sūrį ir pyragą papuošti vaisiais.
  • Jeigu švenčių metu norisi pavaišinti svečius sveiku pyragu, lengvas biskvitas su šviežiomis uogomis bus puikus pasirinkimas.

  Pyrago užsakymas ir pristatymas

  Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti šviežų ir skanų pyragą. Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius pyrago gaminimo būdus ir puošimo techniką, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko šviežio ir gražiai papuošto (pagal šventės tematiką) pyrago pasigaminimui. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktą pyragą. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

  Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

  1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
  2. Telefonu paskambinus numeriu (8670) 000 87
  3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
  4. El.paštu info@tortai-pyragai.lt
  5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

  Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų pyrago atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną pyragą pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.
  Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk. Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

  Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių desertų kaip:

  • Šokoladiniai pyragai;
  • Varškės pyragai;
  • Obuolių pyragai;
  • Trupininis pyragas;
  • Aguonų pyragai;
  • Pyragai su uogomis.

  Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.

Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

28 Įrašai(-ų)

per puslapį
Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

28 Įrašai(-ų)

per puslapį