Kalėdiniai sausainiai

Kalėdiniai sausainiai

  Kalėdiniai sausainiai papildys šventinį stalą. Skaityti daugiau...

  Kalėdų tradicija - kalėdiniai sausainiai

  Kalėdos – viena gražiausių švenčių, kai artimieji susirenka prie šventinio stalo, išpakuoja dovanas ir džiaugiasi vienas kito buvimu. O kokios Kalėdos be kalėdinių tradicijų? Kalėdinė eglutė ir po ja besipuikuojančios kalėdinės dovanos, kalėdiniai tortai, sausainiai ir kiti gardėsiai ant šventinio stalo.

  Traškūs ir kvapnūs kalėdiniai sausainiai  jau daugelį amžių džiugina viso pasaulio gyventojus. Be šių sausainių sunku įsivaizduoti didžiąją metų šventę. Sausainiai pradedami ruošti likus kelioms dienoms iki šventės ir dekoruojami skirtingais dekoravimo būdais. Dekoravimas gali užtrukti net iki 3 valandų. Tai laiko ir kantrybės reikalaujantis darbas.

  Trumpa kalėdinių sausainių istorija

  Sausainių istorija prasidėjo nuo žiemos saulėgrįžos, kurios metu naktys pradeda trumpėti, o dienos ilgėti. Europoje sparčiai plintant krikščionybei sausainiai buvo pripažinti kalėdiniais. Sausainiai paplito po visą žemyną, jais imta dalintis su draugais ir kaimynais. XVI a. pradžioje sausainiai tapo pagrindiniu Kalėdų šventės užkandžiu. Vokietijoje pradėti gaminti imbieriniai nameliai. Kalėdinių sausainių receptai tobulinami, pridedant daugiau dekoracijų, išrandant įvairesnių sausainių figūrų.

  Kalėdinių sausainių receptai

  • Kalėdiniai meduoliai - iš pasigamintos tešlos kepami įvairių formų meduoliai ir jų nameliai. Meduolius rekomenduojama kepti Gruodžio pradžioje, nes ilgiau pastovėję jie tampa minkštesni, kvapnesni bei gardesni.
  • Sausainiai VOVERAITĖS - sausainiai primenantis voveraites ir aplieti šokolado glaistu. Juos kepant namai prisipildo jaukaus kvapo. Skanaujant sausainius, jie tiesiog tirpsta burnoje.
  • Imbieriniai sausainiai - kokios Kalėdos be jų. Kiekvieną šventinį stalą puošia šie sausainiai. Jie dažnai supakuojami prie kalėdinių dovanų, nes jie mėgstami visų. Taip pat Kalėdų rytą įprastą užkabinti kelis imbierinius sausainius ant kalėdinės eglutės ir dienos pabaigoje juos nusikabinti ir suvalgyti.
  • Sausainiai GRYBUKAI - biskvitiniai sausainiai padengti šokoladu. Grybukus pagaminti ganėtinai sudėtinga, paruošimo ir laiko užtrukimo prasme. Jie sveria ganėtinai daug, bet sunku rasti žmonių kuriam nepatinka šis skanėstas.
  • Sausainiai MAKARŪNAI (macarons) - sausainiai pirmą kartą atsiradę Prancūzijoje ir išpopuliarėję po visą pasaulį. Jie gali būti morenginiai, migdoliniai, su įdaru ir be jo. Itin mėgstami vaikų ir jaunimo tarpe.

  Kalėdinių sausainių užsakymas ir pristatymas

  Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti šviežių ir skanių kalėdinių sausainių. Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius kalėdinių sausainių gaminimo būdus ir puošimo techniką, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko šviežių ir gražiai papuoštų (pagal šventės tematiką) kalėdinių sausainių pasigaminimui. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktus kalėdinius sausainius. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

  Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

  1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
  2. Telefonu paskambinus numeriu (8670) 000 87
  3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
  4. El.paštu info@tortai-pyragai.lt
  5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

  Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų kalėdinių sausainių atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną kalėdinius sausainius pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.
  Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk. Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

  Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių desertų kaip:

  • Meduoliukai GYVŪNĖLIAI;
  • Rožiniai sausainiai GRYBUKAI;
  • Sausainiai GAIDELIAI;
  • Sausainiai MAKARŪNAI;
  • Sausainiai VOVERAITĖS;
  • Sausainiai GYVŪNĖLIAI.

  Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.

Filtras
Rikiuoti didėjančia tvarka

14 Įrašai(-ų)

per puslapį
Filtras
Rikiuoti didėjančia tvarka

14 Įrašai(-ų)

per puslapį