Šokoladiniai tortai

Šokoladiniai tortai

  Šokoladiniai tortai — tai tortai su tamsiais biskvitais ir gardžiais šokoladiniais kremais. Patiks kiekvienam šokolado mėgėjui. Skaityti daugiau...

  Šokoladiniai tortai – kai norisi save palepinti

  Ar ir jūs neįsivaizduojate savo ryto pradžios be kavos puodelio ir saldaus šokoladinio torto gabaliuko? Šis pusryčių derinys skamba taip skaniai ir vaizduotėje tikriausiai iškyla vaizdinys, kai prie kavos puodelio padėta lėkštutė su arbatiniu šaukšteliu, o lėkštutėje įdėtas skanus šokoladinio torto gabaliukas. Sunku atsilaikyti ir neparagauti. Šokoladiniai tortai mus nukelia į vaikystės prisiminimus, suteikia galimybę svajoti ir tiesiog būti čia ir dabar.

  Torto gamybai visada reikia atsidėti šiek tiek laiko. Būna atvejų, kai pagamintas tortas gaunasi išvaizdus ir labai skanus, tačiau nutinka ir atvejų, kai torto pasigaminti nepavyksta. Net tokiais atvejais galima rasti išeitį! Apsilankykite Jūratės Gulbinienės įmonėje Vilniuje, Kaune arba internetiniame puslapyje, pateikite užsakymą ir mes pagaminsime jums šį saldų tortą. Sulaukę torto galėsite mėgautis jo nuostabiu skoniu, pavaišinti artimus žmones.

  Kaip atsirado šokoladiniai tortai?

  Šokoladinio torto istorija siekia XVII amžių, kai žmonės gamindami paprastus tortus į juos dėdavo kakavos miltelių. 1988 m. amerikiečiai gamindami torto tešlą pradėjo naudoti šokoladinį įdarą. Tais metais buvo pagamintas pirmasis tikrasis šokoladinis tortas su šokoladu. 1987 m. sukurtas glotnesnio šokolado gaminimo procesas, kuris palengvino šokoladinio torto kepimą. 1890–1900 m. šokoladinių tortų vietą užėmė šokoladiniai gėrimai. Nuo 2000 m. šokoladiniai tortai vėl tapo populiarūs, tortų paklausa pradėjo augti, visose pasaulio šalyse pradėjo atsidarinėti daugiau konditerijos kepyklų gaminančių šios rūšies tortus.

  Šokoladiniai tortai ir jų įvairovė

  Šokoladinis tortas puikus pasirinkimas mėgstantiems gaminius su šokoladu. Šokoladas turi kelias rūšis: baltasis, juodasis, pieniškas, tirpstantis burnoje. Kadangi šokoladiniai tortai gaminami iš šokolado, jų pasirinkimas ganėtinai platus ir juos galima paįvairinti papuošiant dekoracijomis, dedant įvairų įdarą, uogas ar vaisius.

  Mūsų parduotuvėlėse ir internetu galite įsigyti šių šokoladinių tortų:

  • Tortas PAVASARIS. Pavadinimas pasako viską. Tortas simbolizuoja pavasarį - bundančią gamtą, pavasarinius žiedus, pavasarines uogas. Pavasaris pagamintas iš kakavinio biskvito ir cinamono, perteptas grietinėlės ir baltojo šokolado kremu, padengtas vyšniomis ir šilauogėmis - padovanos nepamirštamas akimirkas.
  • Tortas ŠOKOLADINĖ NAKTIS. Tortas savo tamsia spalva primenantis naktį. Tamsus biskvitas, šokoladinis kremas su traškiu šokoladu ir riešutiniu sluoksniu nepaliks abejingo nei vieno. Tai tortas tinkamas pačioms įvairiausioms šventėms

  Šokoladinio torto užsakymas ir pristatymas

  Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti šviežų ir skanų šokoladinį tortą. Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius šokoladinio torto gaminimo būdus ir puošimo techniką, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko šviežio ir gražiai papuošto (pagal šventės tematiką) šokoladinio torto pasigaminimui. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktą šokoladinį tortą. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

  Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

  1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
  2. Telefonu paskambinus numeriu (8670) 000 87
  3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
  4. El.paštu info@tortai-pyragai.lt
  5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

  Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų šokoladinio torto atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną šokoladinį tortą pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.

  Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk. Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

  Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių desertų kaip:

  • Tortas su uogomis (Tortas PAVASARIS);
  • Tortas ŠOKOLADINĖ NAKTIS.

  Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.

Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

3 Įrašai(-ų)

per puslapį
Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

3 Įrašai(-ų)

per puslapį