Varškės pyragai

Varškės pyragai

  Unikalūs, mūsų konditerių meistrų sukurti varškės pyragai. Skaityti daugiau...

  Pyragas su varške

  Pyragai yra labiausiai paplitę kepiniai visame pasaulyje. Pyragai gaminami iš dviejų tešlos tipų: paprastos ir pagerintos tešlos su cukrumi ir riebalais. Pagerinta tešla yra sotesnė. Pyragai dažnu atveju yra gaminami su įdaru, o jeigu įdaras nededamas, tai iškepti pyragai yra puošiami. Kiekviena šalis turi savo mėgstamą pyragą. Amerikoje paplitę pyragai su mėsos įdaru. Nors šie pyragai atsirado Romoje, bet pyragai netruko išpopuliarėti po kitas pasaulio šalis.

  Tą patį galima pasakyti ir apie pyragą su varške. Nors apie šio pyrago istoriją niekas plačiai nekalba, bet žinoma, kad jis atsirado seniai. Pyragas su varške patinka visiems dėl savo ypatingo skonio ir stulbinamos išvaizdos.

  Pyragų rūšių įvairovė

  • Pyragas su varške. Žinomiausias, bet tikrai ne prasčiausias. Norint, kad pyragas būtų skanus, varškę reikia pertrinti per sietelį, taip bus išvengiama stambių varškės gabaliukų. Pyragą galima pagardinti su obuoliais, ananasais, persikais.
  • Pyragas su varške ir morengu. Tinkamas pasirinkimas tiems, kuriems patinka varškė ir morengas. Biskvitas su morengu ir varškės įdaru, kas gali būti skaniau?
  • Pyragas su varške tinkantis Velykoms. Šis pyragas sotus ir žavingas, šiek tiek savo išvaizda primenantis varškės apkepą. Pyragas gali būti pagardintas apelsinų žievelėmis, cukatomis ar razinomis. Pyragas savo didinga išvaizda puikiai atrodys ant Velykų stalo.
  • Varškės pyragas su aguonomis. Pyragas įdarytas varškės pagrindu ir pagardintas aguonomis. Aguonos gali būti naudojamos įdarui pagaminti arba jomis apibarstomas iškepto pyrago viršus.
  • Varškės pyragas su razinomis. Pyragas greitai ir lengvai paruošiamas, o ingredientų pyrago gamybai nereikės daug. Jeigu žinote, kad šventės svečiai neabejingi varškei ir razinoms – pyragas puikus pasirinkimas.
  • Pyragas „Draugystė“. Vienas iš populiariausių pyragų Lietuvoje, sulaukiantis labai gerų, teigiamų atsiliepimų. Pyragas puikiai dera prie arbatos ar kavos puodelio. Trapios tešlos lakštai, pertepti uogienės sluoksniu ir daug gausesniu vanile kvepiančios šviežios varškės sluoksniu. Kas sugebėtų atsispirti šiam skanėstui?

  Pyragas su varške greitai pagaminamas namuose, jeigu turima reikiamų produktų. Miltai, sviestas, cukrus, kiaušiniai bei kepimo milteliai yra reikalingi paruošti tešlai. O įdarui - varškė. Jeigu norisi sotesnio pyrago, galima dėti obuolienę, uogienę, razinas, smulkintus vaisius. Gaminant pyragą galima eksperimentuoti su įdaru. Vieną kartą gaminant galima dėti uogienę, kitą - smulkintus vaisius.

  Pyrago su varške užsakymas ir pristatymas

  Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti šviežų ir skanų pyragą su varške. Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius pyrago su varške gaminimo būdus ir puošimo techniką, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko šviežio ir gražiai papuošto (pagal šventės tematiką) pyrago su varške pasigaminimui. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktą pyragą su varške. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

  Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

  1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
  2. Telefonu paskambinus numeriu  (8670) 000 87
  3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
  4. El.paštu info@tortai-pyragai.lt
  5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

  Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną pyragą su varške pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.
  Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk. Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

  Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių desertų kaip:

  • Pyragas su varške;
  • Pyragas su varške ir morengu;

  Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.

Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

2 Įrašai(-ų)

per puslapį
Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

2 Įrašai(-ų)

per puslapį