Šakočiai

Šakočiai

  Papuoškite savo šventinį stalą tradiciniu desertu — saldžiu, burnoje tirpstančiu, natūralaus skonio šakočiu, paruoštu pagal senovinį receptą. Skaityti daugiau...

  Mėgstami visų - šakočiai

  Lietuvišką šventinį stalą sunkiai pavyksta įsivaizduoti be stulbinamai didelio šakočio. Šakotis yra vienas iš seniausių lietuviškų desertų pradėtas gaminti XX amžiuje. Manoma, kad pirmieji šakočiai pradėti kepti vienuolynuose. XXI amžiuje šakočiai kepami kepyklose, gatvėse švenčių metu, turint tam skirtą įrangą arba nuosavuose namuose, šakotį kepant krosnyje ar židinyje.

  Šakočio gaminimui reikalingas didelis kiekis kiaušinių, šiek tiek sviesto ar margarino, miltų, cukraus ir grietinės. Tradicinio šakočio namie išsikepti neįmanoma, jeigu nėra įrengta krosnis arba neturima specialaus kepimui skirto iešmo. Neturint galimybių šakočio pasigaminti namų sąlygomis, tam yra kepyklos. Išsirinkę norimą šakotį, pateikite užsakymą mums ir mūsų konditeriai šakotį iškeps. Jūratės Gulbinienės kepykloje galite įsigyti kaimiškų, šventinių ir net papuoštų šakočių.

  Šakočiai pagal rūšys

  Mūsų kepyklėlėje galite įsigyti ar užsisakyti šias šakočių rūšis:

  • Kaimiški šakočiai - visiems įprastas šakotis, pagamintas be papuošimų ir be jokių papildomų ingredientų. Šakočiai yra ryškiai geltonos spalvos ir itin fantastiško skonio. Ši šakočių rūšis dar vadinama – paprastaisiais šakočiais.
  • Puošti šakočiai - tai tie šakočiai, kurie puošia jūsų šventinį stalą. Pagaminti šakočiai yra dekoruojami tokiomis dekoracijomis kaip: cukrinės gėlės, apliejami glaistu, puošiami figūrėlėmis.

  Šakočiai vestuvių šventėje

  Šakočiai vestuvių šventėje neatsilieka nuo vestuvinio torto. Po vestuvinio torto šis desertas užima antrą vietą. Kaip žinoma, vestuvių daugiausia įvyksta vasara. Tortai pabuvę šilumoje pradeda tęžti. Šakočiai dėl savo kietumo išsilaiko neižtęžę ir yra puiki šventės puošmena.

  Šventiniai šakočiai dekoruojami pagal šventės tematiką. Šakotis gali būti dažomas, purškiamas, puošiamas šokoladu, cukrinėmis gėlėmis, figūromis. Papuošimai pritaikomi pagal šventės tematiką, aptariant detales su jaunavedžiais arba šventės rengėjais.

  Labai svarbu išsirinkti tinkamo dydžio šakotį, kad šventės eigoje skanėsto nepritrūktų. Todėl reikia numanyti  kiek kitokių desertų rūšių papuoš šventinį stalą ir kiek laiko truks šventė. Jeigu šventė planuojama vienai dienai ar kelioms valandoms, svečių dalyvaus mažiau nei 100, pakanka ir 3 kg šakočio. Jeigu šventėje dalyvių daugiau nei 100, rekomenduojama rinktis šakotį sveriantį iki 5 kg. Galima įsigyti keletą šakočių dekoruotų skirtingai.

  Šakočio užsakymas ir pristatymas

  Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti šviežų ir skanų šakotį.  Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius šakočio gaminimo būdus ir puošimo techniką, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko šviežio ir gražiai papuošto (pagal šventės tematiką) šakočio pasigaminimui. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktą šakotį. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

  Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

  1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
  2. Telefonu paskambinus numeriu (8670) 000 87
  3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
  4. El.paštu info@tortai-pyragai.lt
  5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

  Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų šakočio atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną šakotį pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.

  Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk. Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

  Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių desertų kaip:

  • Šakotis su sviestu;
  • ŠAKOČIO KREPŠELIS;
  • Velykinis šakotis;
  • Šakotis Lietuvai;
  • Vestuvinis šakotis;
  • Proginis šakotis.

  Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.

Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

18 Įrašai(-ų)

per puslapį
Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

18 Įrašai(-ų)

per puslapį