Gaivūs tortai

Gaivūs tortai

  Norisi kažko lengvo, gaivaus,o gal su uogomis? Gaivūs tortai — viskas Jūsų šventiniam stalui. Skaityti daugiau...

  Gaivūs tortai – atgaiva jūsų kūnui

  Sulaukus šiltų orų svarbu tinkamai atsigaivinti. Karštomis dienomis rekomenduojama gerti daug vandens ir valgyti tik gaivius maisto produktus. Mėgstantiems saldumynus puikus pasirinkimas - gaivūs tortai, kurie bus tikra atgaiva jūsų kūnui. Gaivūs tortai yra lengvi, gaminami iš jogurto ir želė, pagardinant vaisiais, uogomis ir kitomis gėrybėmis. Tortai stebina savo išvaizda ir dažniausiai yra ne kepami, o laikomi šaldytuve, kol sustings.

  Tortas, kuriam atsispirti neįmanoma

  Gaivūs tortai gaminami skirtingų dydžių, iš skirtingų produktų. Jie dažnai gaminami su šokolado glajumi, grietinėle, kondensuotu pienu ar tiesiog naudojant sveikus maisto produktus. Atkeliavus vasaros sezonui sodai prisipildo gėrybių: braškės, avietės, serbentai, šilauogės - tinkamas pasirinkimas gaivaus torto gamybai.

  Taip pat šis tortas puikiai atrodo ant šventinio stalo per visas progas. Tik nespėsite pamatyti kaip tortas ką tik puikavosi ant stalo ir tą pačią minutę jo nebeliko. Būtina atsiminti, kad prieš dedant tortą ant stalo, kurį laiką jis turi pastovėti šaldytuve ar vėsioje patalpoje ir negalima dėti torto ant tiesioginių saulės spindulių.

  Gaivaus torto pasirinkimas

  Norint išsirinkti tinkamą tortą reikia būti susipažinus su  pagrindiniais dalykais. Būtina numatyti kokiai progai gaminamas ir koks numatomas svečių skaičius.

  • Tortas BRAŠKIUKAS - pasakiško skonio tortas! Tortas pagamintas iš puraus biskvito, o gaivumo tortui suteikia braškės. Dėl savo neįtikėtinos išvaizdos tortas tiks gimtadienių šventėms, krikštynoms ir visoms kitoms įsimintinoms progoms.
  • PERSIKINIS tortas - pavadinimas pasako viską. Tobulai gardus tortas, kurį itin lengva pagaminti. Tortas drąsiai gali būti dedamas ant šventinio stalo – abejingų neliks.
  • Tortas EGZOTIŠKA PANAKOTA - tortas kurį vien pamačius norisi atostogauti. Tortas padengtas keliais sluoksniais, kurie yra skirtingų spalvų ir sutepti iš skirtingų produktų.

  Gaivaus torto užsakymas ir pristatymas

  Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti šviežų ir skanų gaivų tortą. Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius gaivaus torto gaminimo būdus ir puošimo techniką, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko šviežio ir gražiai papuošto (pagal šventės tematiką) gaivaus torto pasigaminimui. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktą gaivų tortą. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

  Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

  1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
  2. Telefonu paskambinus numeriu (8670) 000 87
  3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
  4. El.paštu info@tortai-pyragai.lt
  5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

  Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų gaivaus torto atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną gaivų tortą pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.

  Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk. Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

  Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių desertų kaip:

  • Tortas BRAŠKIUKAS;
  • Tortas EGZOTIŠKA PANAKOTA;
  • JOGURTINIS tortas;
  • MARMURINIS tortas;
  • MEDAUS tortas;
  • SŪRIO tortas.

  Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.

Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

26 Įrašai(-ų)

per puslapį
Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

26 Įrašai(-ų)

per puslapį