Plikyti sausainiai

Plikyti sausainiai

  Kai norisi ko nors gardaus ir paprasto — plikyti sausainiai tam puikiai tiks. Skaityti daugiau...

  Nuostabieji plikyti sausainiai

  Tortai, pyragai, sausainiai ir kiti klasikiniai gardėsiai priverčiantys mus pakilti iš lovos. Tai pasaka, nukelianti mus į vaikystės arba jaunystės prisiminimus. Akimirkos, kai gardžiuojamės skaniausiais desertais, akimirkos per kurias suvokiame koks gyvenimas yra nuostabus ir kodėl verta jį gyventi. Argi ne nuostabu, kaip vienas saldus patiekalas gali visą mūsų dieną paversti viena didele švente?

  O ar prisimenate savo vaikystę ir gardžių ką tik iškeptų, plikytų sausainių kvapą ir skonį? Juos kepdavo mūsų mamos. Plikyti sausainiai – sausainiai, kurie dieną paversdavo ypatinga švente. Šis kepinys gaminamas iš plikytos tešlos ir yra atkeliavęs tiesiai iš Prancūzijos. Sausainiai yra drėgni, tirpstantys burnoje ir nepaliekantys abejingo nei vieno paragavusio.

  Plikyti sausainiai ir jų įvairovė

  Šių sausainių įvairovė ir pasirinkimas nėra labai didelis. Tačiau kuo jie yra nuostabūs? Kad gali būti gaminami su įdaru ir be jo. Pagaminti gali būti apliejami grietinėle, karamele. Gaminami gali būti su cukrumi ir be. Dėl šios priežasties tinkami tiek smaližiams, tiek sveiką gyvenimo būdą pasirinkusiems.

  • Plikyti cukruoti sausainiai - sausainiai patinkantys smaližiams. Gaminimo metu į plikytą tešlą dedamas cukrus bei sausainių viršus apibarstomas cukrumi.
  • Plikyti sausainiai su cukrumi - populiariausi ir mažiausi plikyti sausainiai. Jų gamybai naudojami miltai, sviestas, kiaušiniai, pienas ir cukrus. Sausainiai skaniai susivalgo vieni, taip pat prie arbatos ar kavos puodelio.
  • Plikyti sausainiai be pridėtinio cukraus - sausainių sudėtyje yra natūralių cukrų, todėl puikus pasirinkimas norintiems gyventi sveikai ir nenorintiems atsisakyti saldumynų.
  • Plikyti sausainiai su įdaru - mėgstami vaikų. Gaminimo metu į tešlą yra pridedama įdaro. Įdaras gali būti kreminis, kuris pagaminamas iš grietinėlės ir cukraus pudros.

  Neįprasti plikyti sausainiai

  Plikyti sausainiai gali būti gaminami su įdaru. Tačiau ne su visiems įprastu ir žinomu saldžiu įdaru, bet su lašišos, mėsos, daržovių įdaru. Sausainiai gaunasi kaip sumuštiniai – iškepti sausainiai per vidurį įpjaunami ir į vidų įdedamas įdaras. Tai vienas iš unikaliausių būdų mėgstantiems eksperimentuoti. Turint laiko, mokant pasigaminti plikytų sausainių tešlą ir norint nustebinti svečius, šis receptas bus tinkamas. Sugalvojus pasigaminti tokius sausainius, kviečiame pasidalinti nuomone su mumis – ar pavyko, ar buvo skanu.

  Plikytų sausainių užsakymas ir pristatymas

  Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti šviežių ir skanių plikytų sausainių. Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius plikytų sausainių gaminimo būdus ir puošimo techniką, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko šviežių ir gražiai papuoštų (pagal šventės tematiką) plikytų sausainių pasigaminimui. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktus plikytus sausainius. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

  Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

  1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
  2. Telefonu paskambinus numeriu (8670) 000 87
  3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
  4. El.paštu info@tortai-pyragai.lt
  5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

  Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų plikytų sausainių atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną plikytus sausainius pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.
  Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk. Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

  Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių desertų kaip:

  • Plikyti cukruoti sausainiai;
  • Plikyti sausainiai su cukrumi;
  • Plikyti sausainiai be pridėtinio cukraus.

  Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.

Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

3 Įrašai(-ų)

per puslapį
Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

3 Įrašai(-ų)

per puslapį