Mūsų Istorija

Svajonė kepti gardžius tortus ir pyragus, tokius, kokius gamindavo mano senolė, atsirado dar vaikystėje. Tačiau pirmasis žingsnis jos link buvo tortukas, kurį iškepiau pagal vienos senelės receptą. Namų krosnyje iškepti biskvitai, pertepti grietinės kremu, taip patiko šeimai ir draugams, jog greitai be mano kepto deserto neapsiėjo nei viena šventė.

Galiausiai buvo tinkamas metas pristatyti savo gardumynus visuomenei. Kiekvieną dieną į vieną nedidelę šeimos krautuvėlę veždavome per naktį keptus ir teptus savo tortukus. Labai greitai atsirado lojalių klientų ratas, tad atidarėme pirmąją firminę parduotuvėlę.

Laikui bėgant, padidėjo patalpų plotai, išsiplėtė profesionalių darbuotojų komanda, išaugo gaminių asortimentas, o svarbiausia - sukūrėme didelį klientų ratą, kurį nuolat papildo nauji gardumynų mėgėjai. Svajonė išsipildė ir jau daugiau nei 30 metų mūsų įmonė rūpinasi, kad klientų stalus pasiektų aukščiausios kokybės gaminiai, paruošti iš atrinktų, šviežių ir natūralių produktų. Savo klientams siūlome unikalius gardėsius, kurių receptūrą sukūrėme ir užpatentavome būtent mes.

Kaip ir pačioje pradžioje, taip ir dabar, kiekvieną kepinį ruošiame su meile ir stengiamės, jog jie atitiktų kiekvieno kliento poreikius. Todėl kvalifikuoti konditerijos meistrai įsiklauso į Jūsų norus ir yra pasiruošę įgyvendinti stulbinančias ir unikalias puošybos idėjas.

Didžiuojamės, jog mūsų įmonė yra išradimo "Torto gamybos būdas" savininkė ir džiaugiamės, kad nuoširdus atsidavimas ir meilė savo darbui, 2016 metais padėjo iškovoti "Pyragų karaliaus" titulą. Tai gardusis mūsų pyragas su varške ir morengu.

Nuolat siekiame, kad mūsų siūlomi gaminukai atitiktų klientų lūkesčius, o Jūratės Gulbinienės įmonė būtu siejama su stabilumu, kokybe ir patikimumu. Todėl labai džiaugiamės, jog mūsų įmonė, viena iš nedaugelio Lietuvoje, yra gavusi stabilios įmonės ženklą CrefoCertSTABILUS. Įvertinimas suteiktas remiantis mūsų kolegų Vokietijoje metodika ir kelių metų mūsų įmonės padėties rinkoje ir vystymosi analize. Labai džiaugiamės gavę tokį sertifikatą, kuris yra vertinamas ir suteikiamas ne tik Lietuvoje ar Europoje, bet ir visame pasaulyje veikiančioms įmonėms. Tobulėjame, kuriame ir siekiame aukščiausios kokybės nuo pirmojo desertuko, papuošusio klientų stalą, iki šiol.

Nuolat tobulėjame, stengiamės įsiklausyti į Jūsų norus ir ypatingai džiaugiamės, jog su meile paruošti mūsų gardėsiai tapo neatsiejama Jūsų šventės dalimi.