Vaikiški tortai

Vaikiški tortai

  Tortas, vaikų gimtadienio šventėje, vienas svarbiausių atributų. Sukurkite džiugią atmosferą — papuoškite jį mėgiamu mažylio herojumi ar mylimiausios pasakos motyvais. Skaityti daugiau...

  Vaikiški tortai įsimintinai progai

  Vaikystė – vienas iš gražiausių gyvenimo etapų. Vaikai moka džiaugtis kiekviena diena, daryti tai, kas jiems patinka, nekreipdami dėmesio į kitų nuomonę. Taip pat vaikai yra tikri smaguriai, jeigu kalbama apie saldumynus. Jie sugeba mėgautis saldumynų skoniu, todėl ruošiantis vaiko šventei, būtina užsisakyti vaikišką tortą. Tą galite padaryti apsilankę Jūratės Gulbinienės kepyklėlėje.

  Vaikiškų tortų pasirinkimas yra be galo platus. Vaikiški tortai yra skirtingų dydžių, formų, skonių, skiriasi jų dekoravimo būdai. Renkantis tinkamas torto dekoracijas svarbu žinoti vaiko amžių, mėgstamą užsiėmimą ir mėgstamiausius animacinius filmukus. Jeigu vaikas dažnai žiūri animacinius filmukus, tėvai tikrai nesuklys parinkdami vaikišką šventinį tortą su animacinių herojų figūrėlėmis.

  Vaikiški tortai ir jų dekoravimas

  • Vaikiški tortai berniukams. Berniukams dažniausiai patinka automobiliai, supermenai, pokemonai ir kiti fantastiniai herojai. Tortą galima papuošti herojų ar mėgstamo užsiėmimo figūromis.
  • Vaikiški tortai mergaitėms. Mergaitės nuo mažų dienų yra svajotojos: svajoja apie gražius, tvarkingus namus, apie ateitį, kokį darbą dirbs suaugusios. Todėl mėgstamiausios mergaičių figūros, kuriomis galima papuošti tortą: animaciniai personažai, lėlės, svajonių namai. O tortas gali būti aplietas rožiniu glaistu, nes juk žinome, kaip mergaitėms patinka rožinė spalva.
  • Vaikiški tortai su animaciniais herojais. Kai buvome vaikais, tikriausiai visi turėjome mėgstamą herojų. Tokį dabar turi ir vaikai. Tortas puoštas animaciniais herojais, patiks kiekvienam vaikui.
  • Vaikiški tortai skaičiai. Puikus pasirinkimas norint paprasto torto vaiko gimtadieniui, be jokių prašmatnių dekoracijų. Tortai gali būti pagaminti skaičiaus formos arba ant tortų išdekoruoti skaičiai. Šie tortai neliks nepastebėti.
  • Įdomūs vaikiški tortai. Jie gali būti patys įvairiausi: krepšinio kamuolys, puodelių rinkinys, gėlės forma ir daug kitų įmantrių variantų.

  Norite peržiūrėti mūsų gaminamas dekoracijas? Tai galite padaryti mūsų internetiniame puslapyje: tortai-pyragai.lt.

  Vaikiški tortai pagal skonį

  Labai svarbu, kad ant stalo puikuotųsi toks tortas, kuris patiks jūsų vaikui. Kad šventei būtų pasiruošta tinkamai, dalinamės patarimais, kokių skonių tortai patinka vaikams:

  • Biskvitiniai tortai. Vaikams patinka natūralumas ir dažnai vaikai nemėgsta kai tortas susideda iš daug ingredientų. Jie mėgsta paprastus, minkštučius, biskvitinius tortus su grietinėlės pertepimu.
  • Medaus tortai. Šiems tortams negali atsispirti nei maži vaikai, nei senoliai. Nuo seno pamėgti ir iki šiol mėgstami medaus tortai.
  • Vaisiniai tortai. Kai norisi kažko lengvo, gaivaus, o dar su mėgstamais vaisiais ar uogomis. Šiltuoju metų sezonu šie tortai greitai dingsta nuo šventinio stalo.

  Vaikiško torto užsakymas ir pristatymas

  Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti šviežų ir skanų vaikišką tortą. Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius vaikiško torto gaminimo būdus ir puošimo techniką, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko šviežio ir gražiai papuošto (pagal šventės tematiką) vaikiško torto pasigaminimui. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktą vaikišką tortą. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

  Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

  1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
  2. Telefonu paskambinus numeriu (8670) 000 87
  3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
  4. El.paštu info@tortai-pyragai.lt
  5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

  Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų vaikiško torto atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną vaikišką tortą pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.
  Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk. Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

  Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių desertų kaip:

  • Tortas Haris Poteris;
  • Tortas aštuonkojis;
  • Tortas šuo;
  • Tortas varlė;
  • Tortas drambliukai;
  • Tortas kaktusas.

  Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.

Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

Prekių 1-36203

Page
per puslapį
Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

Prekių 1-36203

Page
per puslapį