Trupininis pyragas

Trupininis pyragas

  Trupininis pyrgas vienas iš paprasčiausiai pagamintų, bet skaniausių pyragų. Skaityti daugiau...

  Trupininis pyragas

  Tai vienas iš paprasčiausiai pagaminamų, bet skaniausių pyragų. Šiam pyragui atsispirti neįmanoma. Pyrago receptas į Lietuvą atkeliavo daugiau nei prieš 60 metų, jo populiarumas išlikęs iki šių dienų. Tikriausiai kiekvienas atsimename kaip šį pyragą vaikystėje gamindavo mūsų močiutės ar mamos. Trupininio pyrago receptai perduodami iš kartų į kartą ir nuolat tobulinami. Tikime, kad šis pyragas liks populiarus dar daugybe metų. Mūsų konditerės taip pat gamina šiuos pyragus. Jei stinga laiko, kantrybės ar idėjų – pyragą užsisakykite mūsų nuostabioje kepyklėlėje.

  Pyragas ne tik su uogiene

  Įprasta manyti, kad trupininis pyragas gaminamas tik su uogiene. Bet taip tikrai nėra!

  • Trupininis pyragas su obuoliais. Tikriausiai daug kas prisiminėte rudenį ir šviežio obuolių pyrago kvapą. Tačiau trupininis pyragas taip pat gali būti gaminamas tiek su šviežiais obuoliais, tiek su obuoliene – kiekvienas renkasi pagal skonį. Apsilankę mūsų parduotuvėje galite įsigyti šių trupininių pyragų.
  • Trupininis pyragas su uogiene. Populiariausias ir žinomiausias pyragas. Uogienė dedama pati įvairiausia: braškių, aviečių, spanguolių, agrastų ir t.t.. Labai skanu, kai įdarui naudojama ne viena, o net kelios uogienės. Apsilankę mūsų parduotuvėje galite įsigyti šių trupininių pyragų.
  • Trupininis pyragas su varške. Ne tik saldus, bet ir sotus pyragas. Pyragas tinkamas šventei, kurioje dalyvaus daug svečių, nes pyragas yra labai sotus. Apsilankę mūsų parduotuvėje galite įsigyti šių trupininių pyragų.
  • Trupininis pyragas su slyvomis ir varške. Patiks mėgstantiems slyvas ir varškę. Šviežiausias pyragas būna prasidėjus slyvų sezonui.
  • Trupininis rabarbarų pyragas. Žinome, kad rabarbarai rūgštoki, bet trupininiam pyrage dėl dedamo didesnio cukraus kiekio, rūgštumas tampa visiškai nežymus.
  • Trupininis pyragas su kokosais ir obuoliene. Tai tirpstantis burnoje pyragas. Obuolienė suteikia saldumo, o kokosai suteikia lengvumo jausmą ragaujant pyragą.

  Gaminimo ypatumai

  Kaip pasigaminti skanų trupininį pyragą nėra paslaptis. Reikia turėti reikiamus produktus ir orkaitę. Norint išskirtinio trupininio pyrago, svarbiausia nebijoti eksperimentuoti. Svarbiausi ingredientai yra: miltai, sviestas, cukrus, kiaušiniai, grietinė, kepimo milteliai, vanilinis cukrus ir cukraus pudra. Viską sumaišius tinkamai, gausis tobulai minkšta ir puri tešla. Įdaras pasirenkamas savo nuožiūra: uogienė, vaisiai, uogos, varškė – spręsti jums.

  Puošybos elementai

  Pyrago papuošimas svarbus dalykas. Tinkamai papuošus pyragą, jis atrodo ne tik skaniai, bet ir žaviai ant stalo. Nešantis pyragą į šventę, labai svarbu jo išvaizda, kadangi maistas dažnai vertinamas pagal išvaizdą. Jeigu pyragas nepatrauks savo išvaizda, mažesnė tikimybė, kad svečiai norės jį paragauti. Trupininis pyragas puošiamas minimaliai. Jeigu patiekiamas namuose, laukiant svečių - pakanka pabarstyti cukraus pudra. Baltas sniegas ant pyrago viršaus atrodo itin patraukliai. Jeigu pyragas nešamas į klasės susitikimą, gimtadienius ar patiekiamas ant Kalėdų, Velykų stalo - pyragą galima aplieti šokolado glaistu, karamele, uždėti minimaliai uogų.

  Trupininio pyrago užsakymas ir pristatymas

  Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti šviežų ir skanų trupininį pyragą. Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius trupininio pyrago gaminimo būdus ir puošimo techniką, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko šviežio ir gražiai papuošto (pagal šventės tematiką) trupininio pyrago pasigaminimui. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktą trupininį pyragą. Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

  Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

  1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
  2. Telefonu paskambinus numeriu (8670) 000 87
  3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
  4. El.paštu info@tortai-pyragai.lt
  5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

  Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų trupininio pyrago atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną trupininį pyragą pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.

  Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk. Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

  Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių desertų kaip:

  • OBUOLIŲ pyragas (pyragas su obuoliais);
  • Pyragas su varške (varškės pyragas);
  • TRUPININIS pyragas su uogiene.

  Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.

Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

3 Įrašai(-ų)

per puslapį
Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

3 Įrašai(-ų)

per puslapį