Napoleono tortai

Napoleono tortai

  Napoleono tortai — tai nuo seno visų smaližių pamilti ir mėgstami tortai iki šiol. Skaityti daugiau...

  Napoleono tortai nepaliekantys abejingų

  Napoleono tortai yra vieni iš žinomiausių ir mėgstamiausių tarp lietuvių. Šio torto istorija yra labai sena ir iki šiol neįmenama. Italai, rusai ir prancūzai teigia, kad buvo šio torto atsiradimo pradininkai, o kaip yra iš tiesų, atsakymas nerastas iki šiol. Kiek žinoma, Lietuvoje tortas pradėtas gaminti dar prieškario laikais. Tortas jau tuo laiku tapo skaniausias ir populiariausias ir šį titulą išlaikė iki šių dienų.

  Tortas ypatingai atrodo ant šventinio stalo, todėl jis gaminamas įvairiomis progomis. Napoleono tortai dar kitaip vadinami – tortų karaliais, dėl savo dydžio. Tortai gaminami masyvūs ir ant stalo užima daug vietos. Taip pat jie yra labai sotūs, nes gamybos metu naudojama daug produktų. Šį tortą be baimės galima neštis į bet kokią šventę.

  Torto gaminimo ypatumai

  Napoleono tortų gaminimas yra vienas iš sudėtingesnių ir užima daug laiko. Pirmiausia pagaminamas torto lakštas, kuris dedamas ne vienas, greičiausiai bus reikalingi trys ar keturi. Po lakštų gamybos prasideda kremo gamyba. Paruošti kremą yra ganėtinai paprasta, jeigu viskas daroma pagal receptą. Į kremą gali būti dedami įvairūs produktai: uogos, citrinos žievelė, plombyras, grietinėlė ar kiti jums patinkantys produktai.

  Jeigu torto gaminimas atrodo reikalaujantis daug pastangų ir laiko, kviečiame apsilankyti  Jūratės Gulbinienės kepyklėlėje arba paskambinus pateikti torto užsakymą.

  Napoleono tortų variacijos

  Jūratės Gulbinienės kepyklėlėje rasite šias dvi Napoleno tortų rūšis:

  • Tortas BONAPARTAS - tai tikra smaližių svajonė! Siūlome ypatingą tortą, kurį gaminant trapūs lakštai sutepami virtu sviestiniu kavos kremu ir pagardinti brendžio arba romo aromatu bei spanguolių uogiene. Suaugusiems šis tortas tikrai patiks!
  • Tortas NAPOLEONAS - Tortas žinomas nuo senų laikų. Tortas buvo ir iki šiol yra gaminamas su virtu sviestiniu kremu. Tortas gali būti pagardintas juodųjų serbentų arba spanguolių uogiene. Šiam tortui dažniausiai neturi priekaištų niekas - net patys išrankiausi!

  Napoleono torto  užsakymas ir pristatymas

  Reikia pripažinti, kad kiekvienas gali pasigaminti šviežų ir skanų Napoleono tortą. Dauguma gamindami namuose turi savo gaminimo specifiką, individualius Napoleono torto gaminimo būdus ir puošimo techniką, bet ne kiekvienam pavyksta atrasti laiko šviežio ir gražiai papuošto (pagal šventės tematiką) Napoleono torto pasigaminimui. Todėl Jūratės Gulbinienės konditerių komanda visada yra pasiruošusi pagelbėti ir pagaminti tavo pasirinktą Napoleono tortą  Mūsų komanda kasdien su meile gamina ir pristato skanius tortus, pyragus, sausainius ir kitus saldumynus į namus, kavines, restoranus ar biurus.

  Jūratės Gulbinienės gaminami konditeriniai gaminiai gali būti patogiai užsakomi:

  1. Internetu (patogi savitarna veikianti 24 val. / parą 7 dienas per savaitę),
  2. Telefonu paskambinus numeriu (8670) 000 87
  3. Messenger’iu (parašyk žinutę čia pat dešiniame kampe)
  4. El.paštu info@tortai-pyragai.lt
  5. Firminėse Jūratės Gulbinienės parduotuvėse

  Užsakymo metu galima pasirinkti kiekvienam patogų Napoleono torto atsiėmimo ar pristatymo būdą. Sutartą dieną Napoleono tortą pristatysime nurodytu adresu su specialiai tam pritaikytu mūsų asmeniniu transportu.

  Nuolatos džiaugiamės, kad dauguma išbandžiusių mūsų produkciją vėlgi sugrįžta išbandyti ir atrasti kažką naujo. Todėl jeigu pavyko rasti tai ko ieškai, drąsiai rinkis, nedvejok ir užsisakyk. Pristatysime išsirinktą saldumyną iki nurodytų durų. Su Jūratės Gulbinienės komanda visada labai patogu, paprasta, greita ir skanu. Išsirink ir smaližiauk.

  Mūsų parduotuvėje galima įsigyti tokių desertų kaip:

  • Tortas Bonapartas;
  • Tortas Napoleonas.

  Aukščiau išvardinome tik keletą gaminių, bet juk visada galima nustebinti artimą papildoma saldžia konditerine smulkmenėle, kuri dar nebuvo ragauta. Išsirink dar vieną skanų saldumyną.

Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

3 Įrašai(-ų)

per puslapį
Filtras
Rikiuoti mažėjančia tvarka

3 Įrašai(-ų)

per puslapį