Vestuvės be torto – ne vestuvės. Tai tikra šventės puošmena, aplink kurį šokinėja fotografai, kurį simboliškai lėtai pjausto jaunieji ir kurį su nekantrumu skanauja šventės svečiai. Tačiau iki tų saldžių ir esminių momentų ilgas kelias. Pirmiausia reikia išsirinkti vestuvinį tortą.

Tortas turi patikti jauniesiems – kiti ir taip suvalgys

Pirma – tai jaunųjų šventė, todėl tortas turi tikti jums. Patinka SNIKERINIS tortas? Puiku! Norit torto PAVASARIS – super! Skonį galite rinktis tokį, kuris jums ką nors simbolizuoja (galbūt pirmo pasimatymo desertą) arba tiesiog dievinate. 

Visgi, tortu vaišinsis ir šventės svečiai, tad derėtų atsižvelgti į vieną esminį momentą – alergenus. Net jei ir nežinote šeimos ar draugų tarpe žmogaus, kuris būtų alergiškas įvairiems produktams, geriau nerizikuoti ir nesirinkti torto, o tuo pačiu ir patiekalų, kuriuose būtų stiprių alergenų. 

Tendencija – natūralių produktų tortai

Skonis svarbu, tačiau svarbu ir iš ko pagamintas tortas. Šiuo metu populiarūs iš natūralių ingredientų pagaminti tortai, tačiau jie turi būti suvalgyti per 5 dienas nuo pagaminimo bei turi būti laikomi šaltai ir į patalpas išnešami tik prieš pat pjaustymą. Pasirinkus tokį tortą, reikia turėti vietą, kur jis bus laikomas vėsiai. Logistika taip pat svarbi, tortas į šventės vietą paprastai pristatomas prieš pat šventę, tad gamintoją reikia rinktis atsakingai, kad nepavestų ir neliktumėte be torto.

Torto dekoras turi būti suderintas su šventės stiliumi. Jei dekorui pasirenkamas gervuogės motyvas, jis turi atsispindėti ir torto puošyboje.

Norite daugiau patarimų kaip išsirinkti vestuvinį tortą? Spauskite čia ir sužinokite.

Kulminacija – torto pjaustymas

Vestuvių fotografai su nekantrumu laukia torto pjaustymo momento. Tai ypatingas momentas, vienas iš šventės kulminacijos taškų. Kaip jį padaryti dar įspūdingesnį?

Parinkite ypatingą dainą ar melodiją torto įnešimui. Tokią, kuri atkreips dėmesį, pakels nuotaiką ir suvienys visus taip laukiamam torto pjaustymui. 

Žvakutės ant torto nedegamos, tačiau atsisakyti ugnies fontano nebūtina. Taip pat galima visiems svečiams duoti bengališkų ugnelių jei šventė vyksta lauke. 

Pasirinkite įdomios formos, galima ir juokingą, peilį. Paprastas šefo peilis – nuobodu. Pjaustyti tortą mečete – įdomiau. Galima pasirinkti neįprastos formos, smagiai dekoruotą tortą, kuris sukels visiems emocijų.

Pjaustyti lėtai, neskubant, pasimėgaujant procesu ir leidžiant juo mėgautis svečiams. Leiskite vestuvių fotografams ir videografams užfiksuoti šią akimirką.

Kalbant apie torto pjaustymą ir fotografavimą, svarbu, jog pjaustytųsi lengvai, nelūžtų, nekeltų nepatogumų jauniesiems. Bet koks rūpestis bandant išgelbėti negražiai lūžtančio torto gabalėlį, atsispindi fotografijose.